Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Białymstoku

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Białymstoku

Z radością informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) został Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Białymstoku.

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Białegostoku i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można skorzystać ze wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz jak wykorzystać AI do szybszego rozwoju firmy.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Pierwsza prelekcja:

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do szybszego rozwoju Twojej firmy

Prelegent: Maciej Kopczyński
CEO Marcetino

Buduje firmy od 11 lat. Zarządzał firmami usługowymi i produktowymi na wielu rynkach. Doświadczony manager sprzedaży B2B, który doradzał ponad 200 firmom z zakresu marketingu i technologii. Obecnie CEO w agencji marketingowej z technologicznym rodowodem Marcetino. Pasjonat rozszerzonej rzeczywistości.

Dzięki prelekcji dowiesz się:
1. Czym jest sztuczna inteligencja.
2. Jak zastosować sztuczną inteligencję w procesach sprzedażowych?
3. Jak wspierać klientów i pracowników w dobie AI?
4. Jak rozszerzona rzeczywistość (AR) wspierana przez sztuczną inteligencję (AI) pozwoli Twojej firmie wyprzedzić konkurencję?

Druga prelekcja:

Rola BGK we wsparciu regionalnej przedsiębiorczości.

Prelegent: Szymon Rogaczewski

Dyrektor Regionu Podlaskiego Banku Gospodarstwa Krajowego

Od 19 lat jest zawodowo związany jest z sektorem bankowym. Doświadczenie zdobywał w największych bankach komercyjnych w Polsce, gdzie odpowiadał za relacje z przedsiębiorstwami z każdego segmentu. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej, gdzie studiował Zarządzanie i Inżynierię Produkcji oraz Rachunkowość i Zarządzanie Finansami.

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 29 lutego, czwartek godz. 18.00

– Miejsce: Hotel Branicki, ul. Ludwika Zamenhofa 25, 15-435 Białystok

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl

Rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/bialystok290224/

Trzecia prelekcja:

Sytuacja gospodarcza i możliwości inwestowania w Ukrainie. Instrumenty wsparcia BGK dla firm zainteresowanych inwestowaniem i handlem z Ukrainą.

Prelegent: Bogdan Zawadewicz

Dyrektor Biura Analiz Ryzyka Ekonomiczno-Geopolitycznego

Menedżer w Programie Infrastruktura, Transport i Logistyka Modelu Biznesowego BGK

W BGK od 2023 roku. Wcześniej związany z Ośrodkiem Studiów Wschodnich i Leibniz Institute for East and Southeast European Studies (IOS) w Ratyzbonie.

Przebywał na stażach naukowo-badawczych m.in. na London School of Economics IDEAS, Centre for Southeast European Studies w Grazu, Central European University (CEU) w Budapeszcie, czy University of Michigan w Ann Arbor. Był stypendystą niemieckiego DAAD oraz BAYHOST. Współpracował z Instytutem Goethego w Tel Avivie.

Ukończył studia w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 roku rozpoczął studia doktoranckie na uniwersytecie Ludwika i Maksymiliana (LMU) w Monachium.

Biegle zna język angielski i serbsko-chorwacki.

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.15 – Wystąpienie pierwszych dwóch prelegentów
19.00 – Kolacja i networking
19.15 – Wystąpienie trzeciego prelegenta
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.