Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Poznaniu

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Poznaniu

Z radością informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) został Partnerem Wieczoru Sportowo-Biznesowego Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Poznaniu.

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z PTG.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Poznania i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można skorzystać ze wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz jak wykorzystać AI do szybszego rozwoju firmy.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Pierwsza prelekcja:

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do szybszego rozwoju Twojej firmy

Prelegent: Maciej Kopczyński
CEO Marcetino

Buduje firmy od 11 lat. Zarządzał firmami usługowymi i produktowymi na wielu rynkach. Doświadczony manager sprzedaży B2B, który doradzał ponad 200 firmom z zakresu marketingu i technologii. Obecnie CEO w agencji marketingowej z technologicznym rodowodem Marcetino. Pasjonat rozszerzonej rzeczywistości.

Dzięki prelekcji dowiesz się:
1. Czym jest sztuczna inteligencja.
2. Jak zastosować sztuczną inteligencję w procesach sprzedażowych?
3. Jak wspierać klientów i pracowników w dobie AI?
4. Jak rozszerzona rzeczywistość (AR) wspierana przez sztuczną inteligencję (AI) pozwoli Twojej firmie wyprzedzić konkurencję?

Druga prelekcja:

Finansowanie inwestycji rozwojowych i ekologicznych ze środków UE przez BGK.

Prelegent: Mateusz Szulc

Główny Ekspert w Departamencie Programów Europejskich Banku Gospodarstwa Krajowego

Od początku kariery zawodowej związany z tematyką funduszy europejskich. Swoje ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał jako ekspert uczestniczący w ocenie wniosków o dofinansowanie projektów, realizacji umów o dofinansowanie, weryfikacji wniosków o wypłatę dofinansowania oraz kontroli projektów. Od ponad 4 lat specjalizuje się w dotacyjnych instrumentach wsparcia dla przedsiębiorców jako ekspert prowadzący szkolenia i wystąpienia na ten temat.

Nowa perspektywa środków unijnych na lata 2021-2027 przynosi zróżnicowane możliwości uzyskania wsparcia dla przedsiębiorstw. Jednym z nich jest Kredyt ekologiczny FENG, czyli dotacja dla firm sektora MŚP oraz small mid-caps oraz mid-caps planujących modernizację posiadanej infrastruktury w celu ograniczenia zużycia energii pierwotnej o przynajmniej 30%. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, miejsca realizacji projektu oraz wybranej formy pomocy wsparcie ze strony BGK może wynieść nawet do 70% kosztów kwalifikowalnych projektu. W 2024 r. planowane są dwa nabory wniosków o dofinansowanie w Kredycie ekologicznym FENG.

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.15 – Wystąpienie pierwszego prelegenta
18.45 – Kolacja i networking
19.00 – Wystąpienie drugiego prelegenta
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.

 

Wymagana jest rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/poznan280324/

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 28 marca, czwartek godz. 18.00

– Miejsce: Hotel Kolegiacki, plac Kolegiacki 5, 61-841 Poznań

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl