Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Wieczoru Biznesowego Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Lublinie – 4 Kwietnia 2024, g. 18:00

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Wieczoru Biznesowego Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Lublinie – 4 Kwietnia 2024, g. 18:00

Z radością informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) został Partnerem Partnerem Wieczoru Biznesowego Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Lublinie.

BGK jako Polski Bank Rozwoju przez 100 lat uczestniczy w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski. Historycznie Bank brał udział w odbudowie kraju, jego modernizacji oraz gospodarczej transformacji współfinansując praktycznie wszystkie kluczowe inwestycje. W ostatnim czasie BGK wspierał polską gospodarkę osłaniając przedsiębiorców przed skutkami pandemii. Tak jak 100 lat temu działania Banku wpływają na powstawanie nowych miejsc pracy, budowę mieszkań, rozwój infrastruktury czy poprawę jakości powietrza. BGK stale dba o przyszłe pokolenia – buduje kapitał społeczny, rozwija przedsiębiorczość i zapewnia odpowiedzialne finansowanie.

 

 

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym i Izbą Przemysłowo-Handlową w Lublinie.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Lublina i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą nt. nieruchomości oraz o tym, w jaki sposób można skorzystać ze wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego do szybszego rozwoju firmy.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Pierwsza prelekcja:

Kupuj ziemię, już jej nie produkują (zanim będzie za późno)

Prelegent: Tomasz Serocki
Prezes Ugruntowani.pl

Ekspert z portfolio setek transakcji nieruchomościowych. Wszechstronne branżowe doświadczenie, od agencji najmu krótkoterminowego, przez biuro nieruchomości, inwestycje deweloperskie, aż po obrót gruntami. Pasjonat kolarstwa górskiego, nurek i podróżnik.

 

Druga prelekcja:

Oferta produktowa BGK dla sektora MŚP

Prelegent: Marcin Wiczuk
Dyrektor Regionu Lubelskiego w Banku Gospodarstwa Krajowego

Dyrektor Regionu Lubelskiego w Banku Gospodarstwa Krajowego z 25-letnim doświadczeniem w sektorze bankowym, od kilkunastu lat zarządzający zespołami sprzedażowymi/relacyjnymi w pionach bankowości detalicznej/MŚP oraz korporacyjnej w czołowych bankach komercyjnych.

Wystąpienie będzie składało się z dwóch części, tj. I część dotyczyć będzie banku, jego roli, misji i wizji oraz kilku najważniejszych instrumentów dedykowanych MŚP

Trzecia prelekcja:

Preferencyjne pożyczki dedykowane MŚP

Prelegent: Andrzej Wawrzonek
Ekspert ds. projektów unijnych w Zespole Projektów Polski Wschodniej w Banku Gospodarstwa Krajowego

Ekspert ds. projektów unijnych w Zespole Projektów Polski Wschodniej w Banku Gospodarstwa Krajowego. Od 2017 roku pracuje w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie instrumentów finansowych adresowanych dla przedsiębiorców z woj. lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podlaskiego.

Wystąpienie Andrzeja Wawrzonka będzie skoncentrowane na preferencyjnych pożyczkach dedykowanych MŚP oferowanych we współpracy BGK z partnerami finansowymi.

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking 
18.15 – 3 prelekcje + sesja Q & A
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.

 

Konieczna rejestracja przez następującą stronę: https://app.evenea.pl/event/lublin040424/

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 4 kwietnia, czwartek godz. 18.00

– Miejsce: Arche Hotel Lublin, ul. Zamojska 30,20-105 Lublin

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl