Before Business Evening + Konferencja + Zawody Strzeleckie (Janów Podlaski)

Before Business Evening + Konferencja + Zawody Strzeleckie (Janów Podlaski)

Zapraszamy na Before Business Evening
przed Konferencją Rzecznika MŚP oraz
Zawody Strzeleckie po Konferencji

Niedziela 17.03.2024 godz. 18.00

Dlaczego warto zarezerwować miejsce na Before Business Evening?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Polski i nawiążesz relacje biznesowe. Tego dnia wielu właścicieli i prezesów firm będzie już zakwaterowanych w Zamku w Janowie Podlaskim przed Konferencją Rzecznika MŚP. Warto wykorzystać okazję, że tego dnia, o tej samej porze, w tym samym miejscu, będzie okazja poznać ciekawych ludzi, którzy na co dzień prowadzą swoje firmy w całej Polsce.

Degustacja cygar

Klasyczne kubańskie, fenomenalne dominikańskie – a może Nikaragua lub Honduras?

Doskonałe cygaro to nie tylko smak, ale i sztuka, której mistrzostwo osiągane jest przez wiele lat. Każde cygaro to unikatowe dzieło sztuki, stworzone z połączenia najwyższej jakości tytoniu i rąk wykwalifikowanych mistrzów manufaktur. Odkąd cygaro przestało być wyłącznie domeną jednej wyspy w basenie Morza Karaibskiego, zyskało na różnorodności, a każdy kraj może pochwalić się swoimi gatunkami i wyrobami.

Jednym z najbardziej znanych cygarowych stylów jest kubański charakter, który przez wiele lat był niekwestionowanym liderem. Ale czy może on równać się z nowym światem cygarowym? Może warto spróbować i porównać jedno i drugie, by odkryć ich tajemnice i niepowtarzalny smak.

Dla każdego miłośnika cygar, degustacja jest prawdziwym rytuałem. To moment, kiedy pochłaniamy aromat i smak, który pochodzi z mistrzowsko złożonej mieszanki tytoniowej. Aby w pełni cieszyć się tą sztuką, warto wiedzieć, jak właściwie otworzyć cygaro, jak je palić i jak z nim obchodzić się w trakcie degustacji.

Dlatego też, zapraszamy wszystkich entuzjastów cygar na nasze degustacje, które na pewno zadowolą każdego, kto szuka niezapomnianych wrażeń. Pozwól, że wprowadzimy Cię w świat doskonałych smaków i niepowtarzalnych aromatów, które wypełnią Twój umysł i zmysły.

Przebieg degustacji cygar

  • Podczas degustacji uczestnicy zapoznają się z historią produkcji różnych rodzajów cygar w poszczególnych krajach czy rejonach.
  • Prowadzący zaprezentuje metody degustacji, które pozwolą na wyczucie większej liczby aromatów w degustowanych rodzajach cygar, których wspólnie będziemy szukać i postaramy się poprawnie zdefiniować i nazwać.
  • O każdym rodzaju będziemy mogli podyskutować, zaś na koniec przeprowadzony zostanie prosty konkurs z wiedzy przekazanej podczas degustacji – zwycięzca otrzyma w prezencie wyjątkową nagrodę!
  • Po zakończeniu konkursu i degustacji nasz prowadzący chętnie odpowie na pytania uczestników.

Link do rejestracji na Konferencję ze szczegółami:

https://rzecznikmsp.gov.pl/iii-konferencja-naukowa-podatki-ubezpieczenia-przedsiebiorczosc/

Po Konferencji odbędzie się Zwiedzanie Fortu Kobylany w kompleksie Twierdzy Brzeskiej zakończone zawodami strzeleckimi o puchar Rzecznika MŚP

Środa 20.03.2024 od godz. 11.00

USYTUOWANIE
Fort Kobylany w Zespole Fortów Twierdzy Brzeskiej, z lat 10-tych XX w., położony na gruntach wsi Kobylany. Betonowo-ziemny fort stanowi integralny element zespołu fortów i dzieł międzyfortowych Twierdzy Brzeskiej – jej fragmentu zwanego Przedmościem Terespolskim – budowanego w latach 1832 – 1915. Zaliczany był do najsilniejszych w Europie. Wszystkie zachowane elementy zespołu stanowią wyjątkowo cenny przykład realizacji XIX-stowiecznej myśli militarnej.

TYP STRZELNICY
Strzelnica odkryta wielofunkcyjna 100m do strzelań z broni kulowej i pneumatycznej. Strzelnica posiada po 8 stanowisk na 10m, 25m, 50, 100m.

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

https://app.evenea.pl/event/janow170324/

Szczegóły wydarzenia:

Before Business Evening – 17 marca, niedziela godz. 18.00, Zamek Janów Podlaski

Zawody Strzeleckie o Puchar Rzecznika MŚP – 20 marca, środa godz. 11.00, Fort Kobylany

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. wydarzeń:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl
tel. 509-38-48-58