Biznesowo-Networkingowy Wylot do Barcelony

Biznesowo-Networkingowy Wylot do Barcelony

NETWORKINGOWO – BIZNESOWY WYLOT DO HISZPANII 3-6.02.2023

ZOBACZ NA ŻYWO MECZ JEDNEJ Z NAJLEPSZYCH LIG ŚWIATA ORAZ NAWIĄŻ BEZCENNE BIZNESOWE RELACJE Z PRZEDSIĘBIORCAMI Z CAŁEGO KRAJU.

Wyjazd na mecz to świetna okazja do tego, aby spełnić swoje sportowe marzenia. Któż z nas nie chciał by przeżyć największych sportowych emocji oglądając najlepsze drużyny świata prosto ze stadionu? Pasja, zaangażowanie, euforia, adrenalina tego wszystkiego doświadczysz biorąc udział w meczu na żywo.

WYJAZDY NA MECZE W NAJLEPSZYM TOWARZYSTWIE

W naszych wyjazdach biorą udział głównie przedsiębiorcy.

Dlaczego?

Ponieważ podczas takiego wyjazdu w miłej i sympatycznej atmosferze nawiązujesz nowe relacje, które następnie przeradzają się w wiele współprac biznesowych.

Niejednokrotnie po naszych wyjazdach dochodziło do nawiązywania współpracy między uczestnikami. Działo się tak dlatego, ponieważ o wiele łatwiej jest nawiązać relację z Prezesem firmy kiedy wspólnie przeżywacie emocje na stadionie niż kiedy mielibyście odbyć pierwsze oficjalne spotkanie w gabinecie.

W programie m.in.:

Wylot w piątek 03.01 o godz. 18:00 z Krakowa. Po przylocie jedziemy do hotelu i tam wieczorny networking zapoznawczy + welcome drink.

W zależności od tego czy mecz będzie w sobotę 04.02 czy niedziele 05.02 (czekamy na potwierdzenie FC Barcelona) 2 dni będziemy zwiedzać różnego rodzaju atrakcje i ciekawe miejsca oraz stadion Barcelony wspólnie z polskim przewodnikiem. Szczegółowy plan zwiedzania będzie podany wówczas, gdy będzie znana data meczu. Będzie wiadomo do 03.01. Wracamy 06.02 o godz. 10:00

 

Co znajdziesz w pakiecie?

Przelot z podstawowym bagażem podręcznym

Transfery lotniskowe

3 noclegi ze śniadaniami

Bilet na mecz

Składki turystyczne

Ubezpieczenie KL + NNW

Zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem

Zwiedzanie Spotify Camp Nou

Cena – 3 690 PLN/OS

Wylot z Krakowa – 3.02.23 godz: 18:00

Powrót – 6.02.23 Wylot godz: 10:00

Aby wziąć udział w wyjeździe wypełnij formularz rezerwacyjny na dole tej strony:

www.bit.ly/barcelona030223

W ostatniej rubryce wpisz: Barcelona PTG

Wpłata zaliczki 1200 zł do 5.01.2023 r.

 

KONTAKT ws. wyjazdu:

tel. 509-38-48-58

michal.osiej@iptg.pl