Co zrobiliśmy i co nam się udało? Polskie Towarzystwo Gospodarcze podsumowuje swoją działalność w 2023 r.

Co zrobiliśmy i co nam się udało? Polskie Towarzystwo Gospodarcze podsumowuje swoją działalność w 2023 r.

Rok 2023 był niezwykle udany dla Polskiego Towarzystwa Gospodarczego. Zrealizowaliśmy wiele ambitnych przedsięwzięć na różnych płaszczyznach. Chcemy o nich opowiedzieć Państwu: naszym Członkom, Sympatykom i wszystkim tym, którzy chcieliby dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Chcielibyśmy również po prostu się pochwalić, bo osiągnęliśmy naprawdę wiele!

A zatem niniejszym przedstawiamy Państwu podsumowanie naszej ubiegłorocznej aktywności w formie krótkiej broszury. (Aby ją pobrać prosimy kliknąć w poniższy link).

Polskie Towarzystwo Gospodarcze: Podsumowanie-roku-2023 (PDF)

Wśród działań, z których jesteśmy najbardziej dumni warto wymienić, organizację kilkudziesięciu spotkań dla przedsiębiorców w całym kraju, uczestnictwo w pracach legislacyjnych, opiniowanie oraz zgłaszanie interpelacji do licznych aktów prawnych, prace analityczne w postaci tworzenia specjalistycznych raportów i artykułów eksperckich, zajmowanie i publiczne prezentowanie stanowiska wobec najistotniejszych problemów ekonomiczno-społecznych, a także organizację konferencji i debat otwartych, w których uczestniczyli czołowi decydenci polityczni i gospodarczy.

Należy również wspomnieć, że oficjalnie staliśmy się reprezentatywnym związkiem pracodawców, a tym samym zyskaliśmy zupełnie nowe możliwości działania. Jesteśmy zatem przekonani, że w bieżącym 2024 roku uda nam się poszerzyć skalę naszych projektów oraz doprowadzić do skuteczniejszej obrony interesów naszych Członków.

Dziękujemy, że jesteście z nami!