Firmy założycielskie

Firma wspierająca

Decco S.A.

DECCO S.A. jest polską, rodzinną firmą zajmująca się produkcją systemów okiennych. Od ponad dekady dostarcza produkty najwyższej jakości. Klientami DECCO S.A. są producenci stolarki okiennej i drzwiowej PVC w całej Polsce. Znaczna część sprzedaży realizowana jest również w ponad 20 krajach Europy. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze oraz drobiazgowa kontrola jakości sprawiają, że profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO. Wysoka pozycja firmy w branży została potwierdzona szeregiem nagród m. in. Gazelą Biznesu. Ponadto firma Decco S.A. znalazła się w raporcie 1000 companies to inspire Europe 2016 przygotowanym przez londyńską giełdę, jako jedna z 30 najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Samasz Sp. z o.o.

Firma SaMASZ należy do czołówki europejskich producentów maszyn rolniczych. Jest solidnym przedsiębiorstwem o innowacyjnym zacięciu i ciągłym głodzie rozwoju. Jednak to nie powyższe zalety stały się głównym czynnikiem sukcesu. Jego prawdziwym fundamentem było marzenie, które zrodziło się w sercu inżyniera Antoniego Stolarskiego, założyciela przedsiębiorstwa. Młody Antoni Stolarski przekuł swoją pasję projektowania maszyn rolniczych w interes, który dzisiaj pomaga setkom tysięcy polskich i zagranicznych rolników, okiełznać jeden z najpiękniejszych, ale także najbardziej wymagających żywiołów, jakim jest ziemia.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Chaber S.A.

Firma Chaber jest jednym z czołowych producentów pieczywa chrupkiego oraz poduszeczek śniadaniowych w Polsce. Produkty marki Chaber produkowane są od 1991 roku. Założycielem jest Konrad Banecki. Firmę charakteryzuje wysoka jakość produktów wytwarzanych z naturalnych składników polskiego pochodzenia. Technolodzy ciągle udoskonalają procesy technologiczne i dzięki temu produkty wciąż cechuje najwyższa jakość na polskim rynku.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Biaform S.A.

Biaform jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym. Produkuje sklejkę z drewna liściastego (brzoza/olcha) i iglastego. Strategią działania firmy, od momentu jej powstania, jest produkcja sklejki najwyższej jakości, która przewyższa wymagane norm i wyznacza nowe standardy w branży. Ponadto Biaform jako pierwszy w Polsce wprowadził lakierowanie sklejek oraz produkcję sklejek lakierowanych przeznaczonych do cięcia laserem.

zobacz stronę
Firma wspierająca

SuperDrob S.A.

SuperDrob jest jednym z czołowych producentów drobiu i dań gotowych w Polsce, z rocznymi przychodami około 2 mld zł. Ponad połowę produkcji firma kieruje na rynki zagraniczne – głównie do krajów UE, ale także do Chin i Japonii. W 2018 wprowadza Kurczaka Sielskiego dla krajowych klientów.

Firma istnieje 26 lat, dziś Grupa Kapitałowa posiada kilka spółek zależnych, zatrudnia około 2500 osób. Właścicielem firmy jest rodzina Lipków.

W 2017 roku SuperDrob nawiązał współpracę z globalną marką rolno-spożywczą Charoen Pokphand Foods (CP Foods) z Tajlandii.

Główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Karczewie, Łodzi, Stoczku (nowoczesna wylęgarnia z 2016 roku) oraz w Łukowie (wytwórnia pasz). Firma kupiła zakład przetwórstwa i wylęgarnię drobiu w Lublinie (transakcja z Indykpol S.A.) oraz zakład w Goleniowie.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Libet S.A.

Libet S.A. należy do grona czołowych polskich producentów kostki brukowej oraz innych praktycznych elementów aranżacji otoczenia budynków. Firma czerpie z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów.

Misją zespołu Libet S.A. jest twórcza kreacja otoczenia,  przyczynianie się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Produkty wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni. Umożliwia to realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Mo-BRUK S.A.

Od 1996 r. Mo-BRUK realizuje działalność związaną z szeroko rozumianą gospodarką odpadami, obejmującą: składowanie, utylizację i recykling. Mo-BRUK zajmuje się odzyskiem i unieszkodliwianiem odpadów przemysłowych poprzez stabilizację i zestalanie. Ze względu na specyfikę działalności celem nadrzędnym firmy jest dostarczanie swoim klientom wyrobów i usług o najwyższej jakości przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Mo-BRUK wspiera lokalne organizacje takie jak szkoły, kluby sportowe, organizacje pożytku publicznego.

zobacz stronę
Firma wspierająca

ELECTRIS Sp. z o.o. Sp. k.

Początki działalności firmy Electris sięgają 1999 roku, kiedy powstało przedsiębiorstwo TRANSKĘT s.c. Wyspecjalizowało się ono w produkcji elementów miedzianych i aluminiowych dla przemysłu elektroenergetycznego oraz telekomunikacyjnego.

Pod obecną nazwą spółka istnieje od roku 2003 roku, czyli czasu, kiedy zaczęła się dynamicznie rozwijać. Ciekawostką jest fakt, że na początku zespół dysponował trzema używanymi maszynami – dziś firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i jest liderem w swojej branży na rynku europejskim.

zobacz stronę
Firma wspierająca

GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o.

GoWork.pl jest uznawany za jedną z najprężniej rozwijających się firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. Posiada oddziały w największych miastach takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Lublin i Katowice. Od czasu powstania w 1990 roku portal nieustannie się doskonali i zmienia się na korzyść Klientów i Użytkowników. Każda z usług tworzona jest i oferowana zgodnie z tym przesłaniem – ma być przede wszystkim wsparciem dla pracodawców – służyć skutecznej rekrutacji i budowaniu pozytywnego wizerunku.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Instytut Prawa Gospodarczego

Instytut Prawa Gospodarczego oferuje wszechstronne wsparcie w obszarach istotnych dla biznesu. Transakcje fuzji i przejęć, umowy, relacje między pracodawcami a pracownikami, funkcjonowanie na konkurencyjnym rynku – wszystkie te aspekty działalności gospodarczej wymagają umiejętnego uwzględnienia kwestii prawnych, podatkowych jak również zarządzania ryzykiem. Firma udziela wsparcia w takich aspektach prowadzonej działalności jak doradztwo transakcyjne, wsparcie w realizacji procesów fuzji i przejęć, świadczy usługi z zakresu doradztwa prawnego jak też finansowego i podatkowego, a w szczególności prawa spółek, prawa rynków kapitałowych oraz prawa antymonopolowego.

zobacz stronę
Firma wspierająca

SORGA Sp. z o.o.

SORGA (System Obsługi Organizacji) to pierwsza w Polsce platforma klasy MMS (Membership Management Systems), dedykowana specjalnie dla organizacji członkowskich, to jest stowarzyszeń, klubów, związków, federacji, izb, fundacji, zrzeszeń itp. Firma wspiera organizacje w zakresie pełnej obsługi bazy istniejących członków oraz rejestracji nowych, umożliwia wygodne ewidencjonowanie i porządkowanie składek oraz usprawnia komunikację sms lub mail do dowolnie wybranej grupy członków.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Drukarnia Dimograf Sp z o.o.

Drukarnia Dimograf została założona w 1989 r. w Bielsko-Białej. Drukarnia zatrudnia ok. 250 osób, które pracują w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 11 000 m2, i należy do największych w regionie drukarni wyspecjalizowanych w produkcji książek i kalendarzy, a także wydawnictw reklamowych. Obecnie produkuje 19 000 000 książek rocznie, z czego 37% to książki w twardej oprawie, 37% w miękkiej, a 26% w spiralowanej.

zobacz stronę
Firma wspierająca

Łukowa Tobacco Company Michał Hyz Mieczysław Pękala S.J.

Łukowa Tobacco to polska, niezależna, prywatna firma rodzinna z długoletnią tradycją w uprawie tytoniu. Działalność gospodarczą prowadzi od 2012 roku, bazując na pięćdziesięcioletnim doświadczeniu wypływającym z wcześniejszej, długoletniej uprawy tytoniu. Dzięki najwyższej jakości tytoniu oraz niezmiennemu charakterowi oferowanych produktów Łukowa Tobacco jest dziś wiodącym przetwórcą oraz dystrybutorem tytoniu FCV. Odnosi znaczące sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym.

zobacz stronę