Fotorelacja z Balu Przedsiębiorców PTG 2023

Fotorelacja z Balu Przedsiębiorców PTG 2023

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim za wspólny wieczór, zabawę oraz niekończące się rozmowy podczas Balu Przedsiębiorców PTG 2023! Nieustannie otrzymujemy ciepłe słowa od uczestników i podziękowania za zaproszenie. Serdecznie gratulujemy tegorocznym laureatom nagród gospodarczych Azymuty PTG w 6 kategoriach. Przedstawiamy Państwu zwycięzców tegorocznej edycji:

Za przykład dla firm sektora MŚP, iż nawet mały biznes potrafi przekraczać granice i w skuteczny sposób rozwijać się i świadczyć profesjonalne usługi na różnych kontynentach. Za dynamiczny rozwój w zakresie wdrażania zielonej energii oraz przyczynianie się do profesjonalnego przygotowywania pracowników na rynek pracy a także ich przekwalifikowywania.

Za wzorowe i wieloletnie rozwijanie firmy rodzinnej w oparciu o wartości, za odważną i imponującą realizację wizjonerskich strategii biznesowych. A także wyznaczanie najwyższych standardów w branży spożywczej w Polsce i na świecie.

Za zrozumienie jak wielką wartością jest kultura i jej rola w rozwoju społeczeństwa i narodu. Za podjęcie odpowiedzialności za stały mecenat nad ważnymi wydarzeniami kulturalnymi i udział w upowszechnianiu i dostępności wybitnych dzieł kultury wysokiej dla społeczeństwa.

Za wyróżniającą się postawę odpowiedzialności społecznej i uczciwości podatkowej, która jest wyróżnikiem na tle całej branży. Za przykład, że uczciwość, rzetelność i profesjonalizm są elementami prawdziwej przewagi konkurencyjnej.

  • Azymut PTG w kategorii „Zaangażowanie społeczne” – Gmina Leżajsk

Za niezwykłe zaangażowanie w pomoc Ukrainie, heroiczną i bezinteresowną pracę wielu wolontariuszy i pracowników, za niezwykły dar mobilizacji ducha społeczności wobec rzeczywistości brutalnej wojny. Za ukazanie najpiękniejszej twarzy polskiego społeczeństwa.

Gminy Leżajsk przyjęła przez swój magazyn, przeładowała i dostarczyła na Ukrainę ponad 1400 tirów pomocy humanitarnej w tym odzież, żywność, środki medycznej, agregaty prądotwórcze i pojazdy specjalistyczne.

Za wyjątkowe podejście do polskich przedsiębiorców, niespotykane zrozumienie polskiego biznesu, jego problemów i wyzwań. Za nieustanną otwartość na dialog z firmami oraz odwagę w podjęciu wyzwania skutecznej naprawy programu Polskiego Ładu.

 

Wielkie podziękowania Sponsorowi Głównemu Balu PTG – firmie INPOST, która wsparła nas przy organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Poniżej prezentujemy i polecamy usługi:

InPost (AEX: INPST) to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Założony przez Rafała Brzoskę InPost to obecnie wiodąca platforma dostaw dla e-commerce, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce. Jej pierwsze automaty paczkowe (Paczkomat®) oznaczone żółto-czarnym logo pojawiły się w Krakowie w 2009 roku i bardzo szybko stały się charakterystycznym elementem polskich miast. Dziś oparta o te urządzenia jest największą i najwygodniejszą automatyczną siecią odbioru i nadawania przesyłek w Europie – to łącznie ponad 26 tysięcy nowoczesnych urządzeń, z czego ponad 19 tysięcy w Polsce. InPost świadczy także usługi kurierskie i fulfillment dla sprzedawców e-commerce w Polsce, współpracując z ponad 40 000 e- sprzedawców. Tylko w roku 2021 firma w ramach usług kurierskich i w automatach paczkowych obsłużyła 517,6 milionów przesyłek.

Od samego początku ambicją Rafała Brzoski było wyjście daleko poza granice kraju i stworzenie największego sukcesu biznesowego Polski na arenie europejskiej. Usługi InPost są dziś dostępne także dla klientów w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Portugali i krajach Beneluxu. W lipcu 2021 roku InPost przejął za 513 mln euro francuskiego potentata logistycznego Mondial Relay, co było największą polską prywatną inwestycją zagraniczną. Wejście firmy w 2021 roku na giełdę EURONEXT-Amsterdam było największym debiutem europejskiej spółki technologicznej w historii kontynentu.

Urządzenia Paczkomat® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną, przyjazną dla środowiska i bezdotykową opcję dostawy. Dzięki temu InPost tworzy najbardziej ekologiczne rozwiązanie logistyczne dla handlu elektronicznego – dostarczenie do Paczkomatu redukuje emisję CO2 o dwie trzecie w porównaniu z dostawami kurierskimi na obszarach miejskich i aż o 90% na obszarach wiejskich. Ponadto pozwala na zmniejszenie zatorów komunikacyjnych, a także zapewnienie wygodniejszego rozwiązania w zakresie dostarczania paczek konsumentom w trybie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i bez konieczności oczekiwania na przesyłkę w domu. Aplikacja mobilna InPost „InPost Mobile” to jedna z najpopularniejszych aplikacji w Polsce.

Więcej informacji na: www.inpost.pl

Dziękujemy również Sponsorowi Złotemu firmie KGHM Polska Miedź oraz Sponsorom i Partnerom Balu, którzy wsparli nas przy organizacji: SuperDrob, Decco, Exatel, Media Markt, Woda Leżajsk, Żabka Polska, Hotel Branicki oraz Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny „STERNIK”.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Uroczystości autorstwa Mindframe.pl

Poniżej prezentujemy Państwu fotorelację z tego wydarzenia autorstwa Pawła Kuli.

Dziękujemy hojnie licytującym i zwycięzcom aukcji dobroczynnych, dzięki którym udało się zebrać imponującą kwotę na rzecz Klubu Filary, którego misją jest pomoc dziewczętom i młodym kobietom w kształtowaniu zdrowego poczucia własnej wartości oraz postawy zaufania do siebie i innych.