II Edycja Kongresu 590 – „Uwalniamy polski potencjał”

II Edycja Kongresu 590 – „Uwalniamy polski potencjał”

Kongres 590, jedno z największych polskich wydarzeń gospodarczych, odbędzie się po raz kolejny w Rzeszowie, w dniach 16 i 17 listopada, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. To już druga edycja spotkania, zrzeszającego przedstawicieli biznesu, nauki i administracji publicznej. W tym roku Kongres 590 przebiega pod hasłem: „Uwalniamy polski potencjał”. Jego celem jest dążenie do dynamicznego rozwoju gospodarki.

Uczestnicy przyjrzą się funkcjonowaniu polskich branż, zaczynając od rolnictwa, a kończąc na panelu dotyczącym tak zwanego Miasta Przyszłości i technologii Smart City. Eksperci, przedstawiciele administracji oraz czołowi polscy przedsiębiorcy podzielą się swoją wiedzą w tematyce różnych sektorów gospodarczych oraz wyzwań i szans rozwojowych. Blok: „Przedsiębiorczość a innowacje – jak uwolnić potencjał Polaków” zapewni dostęp do tematyki dotyczącej: rewolucji Big Data, wydatków B+R w ocenie przedsiębiorców czy nowych modeli biznesowych w IT – cloud computing oraz Saas. W programie znajdą się również tematy dotyczące infrastruktury oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 2500 uczestników, którzy wymieniali się doświadczeniami, uczestnicząc w 31 panelach dyskusyjnych. Wśród uczestników znaleźli się reprezentanci największych polskich i zagranicznych firm . Nie zabrakło również zagranicznych gości, takich jak Bruce Dickinson lub Nicklas Lundblad. Stolica Podkarpacia na dwa dni stała się gospodarczym centrum naszego kraju. II edycja Kongresu z pewnością również zwróci oczy całej Polski w kierunku Rzeszowa i polskiej gospodarki.

Polskie Towarzystwo Gospodarcze już po raz drugi stanowi wsparcie merytoryczne dla organizatorów Kongresu 590. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

https://www.kongres590.pl/program