Kolacja Biznesowa – Otwarcie PTG w Szczecinie

Kolacja Biznesowa – Otwarcie PTG w Szczecinie

Kim jest nasz Prelegent?

Tomasz Janik
Prezes PTG i VcePrezes Zarządu
DECCO S.A.
Prowadzi działalność gospodarczą w branży materiałów budowlanych. W 1998 r. rozpoczął produkcję drewnianej stolarki okiennej Ortis na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W 2003 r. jego produkty zostały nagrodzone godłem promocyjnym „Teraz Polska”. Od 2004 r. jego firma Decco S.A. uruchomiła produkcję profili okiennych. Wysoka pozycja firmy w branży została potwierdzona szeregiem nagród m.in. Gazelą Biznesu. Ponadto Decco S.A. znalazła się w raporcie „1000 companies to inspire Europe 2016” przygotowanym przez London Stock Exchange jako jedna z 30 najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP w Polsce. Jego firmy prowadzą sprzedaż w ponad 20 krajach świata i zatrudniają 250 osób. Obecnie wprowadzają swoje produkty na rynek w USA.

Jeden z fundatorów Fundacji Republikańskiej. Mąż i ojciec czwórki dzieci – Magdaleny, Jana, Aleksandry i Stanisława.

O firmie DECCO S.A.
DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Ich profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesny park maszynowy, własne Centrum Badań i Rozwoju, drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że ich profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO. Całość produkcji nadzorowana jest przez laboratorium oraz Centrum Badań i Rozwoju. Są zaufanym partnerem biznesowym, dla którego satysfakcja klienta jest najwyższą wartością. Ich produkty obecne są w całej Europie.

Jeśli prowadzisz firmę w Szczecinie lub okolicy i potrzebujesz dodatkowej wiedzy i kontaktów dla swojej firmy zapisz się na spotkanie!

Miejsce:
Hotel Atrium****

Program wieczoru:

16.30 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
16.45 – Przywitanie Gości i Kolacja
17.15 – Prezentacja o PTG w Szczecinie
17.45 – Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
18.15 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:
  • Kiedy: 23 marca czwartek godz. 16.30
  • Miejsce: Hotel Atrium****, al. Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl