Kolacja Biznesowa Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Rzeszowie (24 Października 2023, 18:00)

Kolacja Biznesowa Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Rzeszowie (24 Października 2023, 18:00)

 

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym

Jesteś właścicielem firmy? Zainspiruj się siłą przedsiębiorców z Rzeszowa!

Porozmawiaj o biznesie, wymień się doświadczeniami,   poszerz   sieć   kontaktów,    nawiąż    owocne    relacje.

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Rzeszowa i nawiążesz relacje biznesowe

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze możesz liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasz główny prelegent – Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw, kiedyś sam przedsiębiorca, opowie Ci o tematach, w których wspiera firmy w Polsce. Nie będzie to nudny wykład, a porywająca prelekcja od doświadczonego przedsiębiorcy z możliwością zadawania pytań.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, – – darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, – dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat spotkania: Co możemy wspólnie zrobić dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Polsce?

Prelegent: Adam Abramowicz
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

Adam Krzysztof Abramowicz – powołany na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców 22 czerwca 2018 roku. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym i Organizacji Górnictwa Politechniki Lubelskiej oraz studia podyplomowe w zakresie technologii wód, ścieków i odpadów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej.
Prowadził z sukcesem własną działalność gospodarczą. Był jednym z głównych inicjatorów, a zarazem prezesem Zarządu Sieci Detalistów „Nasze Sklepy”, która powstała, by chronić małych i średnich przedsiębiorców. Był też jednym z założycieli oraz długoletnim prezesem Izby Gospodarczej Nowej Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej. Aktywna działalność biznesowa zaowocowała jego członkostwem w Radzie Polskiej Izby Handlu. Był radnym Rady Miasta Biała Podlaska oraz aktywnym działaczem samorządowym.
Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Wykorzystując zdobyte w przedsiębiorczości doświadczenie, był m.in. członkiem sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP (wcześniej Komisji Gospodarki) oraz Parlamentarnego Zespołu Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP, a także przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Program wieczoru

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking
18.15 – Przywitanie Gości i wystąpienie prelegenta
19.00 – Czas na pytania i dyskusję
19.15 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 24 października, wtorek godz. 18.00

– Miejsce: Apart Hotel 12, Podpromie 12, 35-051 Rzeszów

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Konieczna rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/rzeszow241023/

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl