Kolacja Biznesowa PTG Radom

Kolacja Biznesowa PTG Radom

Kim są Prelegenci?
Temat spotkania 1:
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA RADOMIA

KRZYSZTOF PREUSS – przedsiębiorca, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w zakresie zarządzania, marketingu oraz inżynierii oprogramowania. Prezes Zarządu KP Consulting Sp. z o.o. oraz członek zarządu spółki Bardzo Czyste Powietrze Sp. z o.o., specjalizujących się w pozyskiwaniu środków unijnych i rządowych dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów. Prywatnie zapalony numizmatyk (członek American Numismatic Association) i strateg sportowy. W przeszłości wspierał w zakresie budowania systemów sponsorskich takie kluby, jak Lech Poznań i Górnik Konin.

Temat spotkania 2:
GENERALNY WYKONAWCA W CZASACH INFLACJI

JAROSŁAW PUTERNICKI – Dyrektor Zarządzający ŁUCZ-BUD Radomska firma budowlana z ponad 30 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym.
Firma P.H.U.B. „ŁUCZ-BUD” Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w wyniku reorganizacji Zakładu Remontowo-Budowlanego działającego przy Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego „Łucznik” w Radomiu.

Specjalizują się w świadczeniu usług Generalnego Wykonawcy w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Dzięki zdobytemu przez ponad 30 lat doświadczeniu i know-how, gwarantują profesjonalną, kompleksową i terminową obsługę inwestycji, zgodną z najwyższymi standardami jakości, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną. Jako Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych posiadają umiejętności i technologie, potrzebne do realizacji najbardziej wymagających projektów.

Długoletnie doświadczenie na rynku budowlanym, pozwoliło im zyskać miano solidnego i godnego zaufania Partnera stawiającego na efektywność i profesjonalizm. Kluczowe założenia w postaci budowania trwałych i prawdziwych relacji oraz współpracy opartej na solidnych fundamentach zgodności wobec siebie, swoich współpracowników oraz partnerów biznesowych, przyjęte od momentu powstania spółki PHUB Łucz-Bud umożliwiają stabilne funkcjonowanie ekonomiczne. Realizowane przez nich inwestycje budowlane powstają we współpracy z zespołem wykwalifikowanych podwykonawców i dostawców, dzięki którym w sposób elastyczny mogą reagować na stawiane wymagania.

Zaufało im wiele instytucji i firm, które są rozpoznawane nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Swoją markę kreują ich inwestycje. Dzięki nim zyskali opinię rzetelnego i przyjaznego partnera, co zyskało uznanie poparte wyróżnieniami w postaci wielu prestiżowych nagród, przyznanymi przez instytucje samorządowe i branżowe. Liczne listy referencyjne otrzymywane od Inwestorów również potwierdzają ich wiarygodność jako Generalnego Wykonawcy zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i w budownictwie przemysłowym.

Firma posiada silną markę, na którą składa się zarówno kapitał i wartość z jej wizerunkiem, za którym stoi silna wewnętrznie organizacja. Podstawę marki stanowi wysoka jakość realizowanych inwestycji w poszczególnych segmentach: budownictwa mieszkaniowego, budownictwa przemysłowego oraz budownictwa kubaturowego. Markę kreują wykwalifikowani pracownicy. Zespół uczestniczy w licznych, specjalistycznych konferencjach, seminariach i warsztatach, uzyskując branżowe certyfikaty co korzystnie przekłada się na działalność naszego przedsiębiorstwa na rynku budowalnym podnosząc jego prestiż.

NIEKTÓRE ZREALIZOWANE INWESTYCJE ŁUCZ-BUD


Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości i Prezentacja 1 tematu, Fundusze Europejskie dla Radomia
18.45 – Kolacja i networking
19.00 – Prezentacja 2 tematu, Generalny Wykonawca w czasach inflacji
19.30 – Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Miejsce:
Hotel Promenada

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:
  • Kiedy: 19 kwietnia środa godz. 18.00
  • Miejsce: Hotel Promenada, Radom
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl