Kolacja Biznesowa PTG Rzeszów

Kolacja Biznesowa PTG Rzeszów

Kim są Prelegenci?

Prelegent 1
Temat spotkania nr 1:
Zarządzanie turkusowe na przykładzie firmy produkującej napędy

Robert Bronisz
Prezes Zarządu firmy produkcyjnej ABM Greiffenberger Polska wchodzącej w skład Grupy Senata – jeden ze sponsorów Bayernu Monachium. Prezes Zarządu Klastra Wyżyna Przemysłowa, Członek Senatu Stowarzyszenia LKB.

W ABM Greiffenberger, odpowiedzialny za całość projektu „greenfield” uruchomienia produkcji na Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Lublinie włączając w to zatrudnienie całości obecnie już 320 osobowego zespołu współpracowników, przeprowadzenie szkolenia w Niemczech, nadzór nad projektem i wykonaniem budynku BTS Fabryki w Lublinie oraz instalacji technologii i uruchomienie produkcji. Od 19 lat związany z obszarem zarządzania produkcją we wszystkich jej aspektach, jako szef pionu produkcji, utrzymania ruchu czy logistyki. Jako dyrektor zarządzający kierował zakładem produkcyjnymi w grupie Armatura S.A., a wcześniej pracował na rzecz grupy Ball Packaging Europe wspierając projekt „greenfield” uruchomienia nowej fabryki w Polsce. Wykonywał projekty z pionu produkcyjnego i technicznego na obszarze całej Europy. Początki kariery związane były z przemysłem spożywczym, ściśle powiązane z jego wykształceniem zdobytym na Uniwersytecie Przyrodniczym o specjalności Inżynieria Żywności.

Prelegent 2
Temat spotkania nr 2:
Włącz firmę na autopilot. Jak poukładać biznes, aby rozwijał się bez naszego zaangażowania.

Grzegorz Gruza
Doradca Zarządów, Strateg Biznesu, Prezes Zarządu Business Masters

Od 16 lat przedsiębiorca, konsultant i strateg biznesu. Doradza, prowadzi szkolenia i mentoringi, które wspierają przedsiębiorców i menadżerów tak, aby maksymalnie wykorzystywali swój potencjał i talenty. Ma własne, bogate doświadczenie biznesowe w następujących branżach: doradczo-szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej oraz IT. Jedna z jego spółek działa od 8 lat bez jego zaangażowania operacyjnego, na wysokiej marży i stale podnosi roczny obrót. Jest absolwentem studiów magisterskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPA Lublin), studiował na kierunku MBA (Business Center Club/Erasmus University). Posiada kompetencje mentora biznesu potwierdzone certyfikatem.

Jest też certyfikowanym trenerem przywództwa JOHN MAXWELL TEAM. Skutecznie doradza zarówno średnim firmom w fazie wzrostu i rozwoju jak i dużym organizacjom. Pracuje doradczo-szkoleniowo w Polsce i za granicą. Prowadzi zajęcia na studiach menedżerskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Prywatnie jest życiowym optymistą i lubi dreszczyk emocji. Mąż jednej żony i ojciec trzech córek. W wolnych chwilach staje się taternikiem i narciarzem, kocha godziny spędzone na desce windsurfingowej. Lata na paralotni. Biega.

Opłata za kolację 90 zł uiszczana jest na miejscu w recepcji z możliwością wzięcia faktury.

Miejsce:
Apart Hotel 12

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości, Prelekcja nr 1 i czas na pytania
18.45 – Kolacja
19.00 – Prelekcja nr 2 i czas na pytania
19.30 – Speed Networking (krótkie, ale bardzo owocne wymiany wiedzy między przedsiębiorcami)
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

  • Kiedy: 15 czerwca czwartek godz. 18.00
  • Miejsce: Hotel Apart 12, Podpromie 12, 35-051 Rzeszów
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl