Kolacja Biznesowa PTG Siedlce

Kolacja Biznesowa PTG Siedlce

Kim jest nasz Prelegent?

Adam Abramowicz
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców
Adam Krzysztof Abramowicz – powołany na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców 22 czerwca 2018 roku. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym i Organizacji Górnictwa Politechniki Lubelskiej oraz studia podyplomowe w zakresie technologii wód, ścieków i odpadów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Wrocławskiej.
Prowadził z sukcesem własną działalność gospodarczą. Był jednym z głównych inicjatorów, a zarazem prezesem Zarządu Sieci Detalistów „Nasze Sklepy”, która powstała, by chronić małych i średnich przedsiębiorców. Był też jednym z założycieli oraz długoletnim prezesem Izby Gospodarczej Nowej Przedsiębiorczości w Białej Podlaskiej. Aktywna działalność biznesowa zaowocowała jego członkostwem w Radzie Polskiej Izby Handlu. Był radnym Rady Miasta Biała Podlaska oraz aktywnym działaczem samorządowym.
Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Wykorzystując zdobyte w przedsiębiorczości doświadczenie, był m.in. członkiem sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju Sejmu RP (wcześniej Komisji Gospodarki) oraz Parlamentarnego Zespołu Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP, a także przewodniczącym Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

Temat spotkania:
Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców na wzór niemiecki

Przedsiębiorcy zrzeszeni w organizacjach członkowskich Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP powołują Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej w sprawie wprowadzenia dobrowolnych składek na ubezpieczenia społeczne przedsiębiorców.

Więcej na: https://rzecznikmsp.pl/dobrowolny-zus/

Miejsce:
Hotel IBIS

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości i Kolacja
18.30 – Prezentacja Rzecznika MiŚP
19.00 – Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:
  • Kiedy: 9 lutego czwartek godz. 18.00
  • Miejsce: Hotel IBIS, ul. Jana Pawła II 10, Siedlce
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl