Kolacja Biznesowa PTG Siedlce

Kolacja Biznesowa PTG Siedlce

Kim są Prelegenci?

1. Elżbieta Ruman
Dziennikarka, pisarka, pasjonatka pasjonatka podróży, zauroczona pięknem i mocą natury. Autorka wielu książek, filmów i programów telewizyjnych – jej nagrodzony film Cud na Kostaryce, oraz filmy o papieżu Benedykcie zdobyły wielomilionową widownię. Wiele lat współpracowała z Małgosią Kożuchowską tworząc cykl programów pokazujących dziejące się na świecie dobro i ludzi pełnych pasji. Dziś w Radio Wnet prowadzi autorskie audycje: Ukryte Skarby i Medycyna Hildegardy z Bingen.

Zafascynowana średniowieczną medycyną i Hildegardą z Bingen stworzyła pod Warszawą miejsce, gdzie możemy przenieść się do XII wieku – odnaleźć niezwykłe zioła, nalewki, i setki innych specyfików opisanych w średniowieczu, przez wybitną benedyktynkę.

Elżbieta Ruman razem z lekarzami i dietetykami prowadzi sesje SPA dla Duszy i Ciała, które zmieniają życie setek uczestników tych zajęć.

To miejsce – Centrum św. Hildegardy w Józefowie – przyciąga dziś osoby z całego świata, które chcą odzyskać harmonię organizmu, zdrowie i radość życia.

Temat spotkania nr 1:
Dieta dla ludzi biznesu, czyli żywność, która leczy wg metod Hildegardy

2. Krzysztof Preuss
Przedsiębiorca, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w zakresie zarządzania, marketingu oraz inżynierii oprogramowania. Prezes Zarządu KP Consulting Sp. z o.o. oraz członek zarządu spółki Bardzo Czyste Powietrze Sp. z o.o., specjalizujących się w pozyskiwaniu środków unijnych i rządowych dla przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów. Prywatnie zapalony numizmatyk (członek American Numismatic Association) i strateg sportowy. W przeszłości wspierał w zakresie budowania systemów sponsorskich takie kluby, jak Lech Poznań i Górnik Konin.

Temat spotkania nr 2:
Fundusze Europejskie dla firm z Siedlec

Miejsce:
Hotel Hetman***

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości, Prelekcja nr 1 i czas na pytania
18.45 – Kolacja
19.00 – Prelekcja nr 2 i czas na pytania
19.30 – Sesja autoprezentacji
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

  • Kiedy: 25 maja czwartek godz. 18.00
  • Miejsce: Hotel Hetman***, ul. Warszawska 133, Siedlce
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl