Kolacja Biznesowa PTG w Białymstoku

Kolacja Biznesowa PTG w Białymstoku

Zainspiruj się jak można osiągnąć sukces prowadząc biznes
na Podlasiu i wspierać swój region

Kim są nasi Prelegenci?

Antoni i Jacek Stolarscy Prezes i V-ce Prezes Zarządu SAMASZ sp. z o.o.

Antoni Stolarski – ur. w 1948 r., inżynier, konstruktor maszyn rolniczych, absolwent Politechniki Gdańskiej, pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał pracując w Stoczni Gdynia i białostockim Instalu. Założyciel i prezes firmy SaMASZ, będącej obecnie jedną z największych polskich i liczących się na świecie producentów maszyn rolniczych i komunalnych. Laureat wielu nagród i odznaczeń m.in. Menedżer Roku 2014, Medal Zasłużony dla Rolnictwa, Odznaka Honorowa Województwa Podlaskiego, Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za całokształt działań. Inicjator działań prospołecznych na rzecz nauki, sportu, rodziny, osób niepełnosprawnych, od wielu lat wspierający Odkrywców Diamentów przy Politechnice Białostockiej. Zwolennik zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR). Dodatkowo udziela się w organizacjach takich jak: Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku, Podlaski Klub Biznesu, Polskie Towarzystwo Gospodarcze , Klub Więzionych i Internowanych, Stowarzyszenie im. Izydora Oracza. Żonaty, ma czwórkę synów. Dwóch z nich pełni funkcję wiceprezesów w SaMASZ sp z o.o. W wolnych chwilach lubi czytać książki historyczne, jeździć na rowerze i pływać.

Pod jego okiem pracują następcy, dwaj synowie pełniący funkcję wiceprezesów. Najmłodszy Jacek jest inżynierem mechanikiem, studiował zarządzanie w Warszawie na Akademii Leona Koźmińskiego. Najstarszy syn Maciej ma ogólne wykształcenie, ale też talent do mechaniki. Zajmuje się transportem, logistyką.

Jeśli prowadzisz firmę w Białymstoku lub okolicy i potrzebujesz dodatkowej wiedzy i kontaktów dla swojej firmy zapisz się na spotkanie!
Miejsce:
Hotel Branicki****
Program wieczoru

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości i Kolacja integracyjna
18.45 – Prezentacja Zarządu SAMASZ
19.15 – Pogadanka i pytania z Prelegentami
19.30 – Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

– Kiedy: 10 października poniedziałek godz. 18.00
– Miejsce: Hotel Branicki****, ul. Ludwika Zamenhofa 25, 15-435 Białystok
– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl