Kolacja Biznesowa PTG w Rzeszowie

Kolacja Biznesowa PTG w Rzeszowie

Prelegent:
Rafał Kalisz – Prezes Zarządu FIBRAIN sp. z o.o.

Rafał Kalisz jest Prezesem Zarządu FIBRAIN Sp. z o.o., Prezesem Stali Rzeszów S.A., Wiceprezesem D.A. GLASS. Od początku swojej kariery związany z FIBRAIN (daw. ELMAT). Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W latach 2019-2020 Rafał Kalisz pełnił również funkcję Przewodniczącego Rady Uczelni I kadencji Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Jest propagatorem idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako Prezes Zarządu Stal Rzeszów S.A jest odpowiedzialny za zarządzanie Klubem Sportowym Stal Rzeszów, w tym w szczególności za wyznaczanie kierunków rozwoju oraz wdrażanie planów strategii. Duża społeczność przedsięwzięcia i działania nastawione na pomoc dzieciom sprawiają, że projekty, w które zaangażowany jest Rafał Kalisz, budują dobre wartości społeczne.
Od lat Prezes Kalisz wspierał i dalej wspiera także inne dyscypliny sportu, m.in. boks, siatkówkę, tenis stołowy czy nawet surfing. Nadto, chętnie i często angażuje się w inne inicjatywy i akcje społeczne, szczególnie jeśli chodzi o najmłodszych, m.in. wspiera Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci czy Dom Dziecka na terenie województwa podkarpackiego oraz regularnie bierze udział w aukcjach charytatywnych. Od początku konfliktu na Ukrainie zaangażowany osobiście w pomoc naszym wschodnim sąsiadom poprzez zbiórki pieniędzy, żywności, medykamentów i najpotrzebniejszych artykułów oraz ich transport bezpośrednio na front wojny.

FIBRAIN jest niezależnym polskim producentem technologii i systemów światłowodowych oraz fotonicznych. Od blisko 30 lat są wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pewne i stabilne połączenie. Na przestrzeni tych lat zrealizowali wiele inwestycji w modelu zaprojektuj, buduj, zarządzaj. Ich zaplecze technologiczne to obecnie 4 centra produkcyjnie, które zapewniają kompleksowość oferty produktowej, wykorzystywanej do budowy sieci światłowodowych, we wszelkich obecnie stosowanych technologiach. Dodatkowo posiadają własne działy R&D, które pozwalają im nieustannie udoskonalać portfolio produktów, w tym autorskie rozwiązania zgodne z wymaganiami klienta oraz przystosowane pod konkretny region czy środowisko.

Miejsce:
Hotel Apart

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 – Przywitanie Gości i Kolacja
18.30 – Prezentacja Rafała Kalisza, Prezesa Fibrain
19.00 – Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
19.45 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Szczegóły Wieczoru Biznesowego:
  • Kiedy: 06 października czwartek godz. 18.00
  • Miejsce: Hotel Apart, Rzeszów ul. Podpromie 12
  • Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl