Kolacja biznesowa w Lublinie

Kolacja biznesowa w Lublinie

 

TERMIN: 02.03.2023 CZWARTEK GODZ. 18.00
MIEJSCE: HOTEL FOCUS (Al. Warszawska 109), LUBLIN
CENA: 149 zł

 

Już 2 marca o godz. 18.00 czeka nas niesamowity Wieczór Biznesowy PTG w Lublinie, który będziemy współorganizować razem z organizacją Business Masters Club w Centrum Konferencyjnym Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109. Zapraszam w imieniu swoim i Grzegorza Gruzy.

Zaprosiliśmy jako prelegentów 3 wspaniałych przedsiębiorców z lubelskich firm!

Gość Specjalny nr 1:

Kamil Górniak, Prezes Zarządu Grupy ARBOR
Temat:
Historia lubelskiej firmy ARBOR czyli jak skupienie pomaga rozwijać biznes w czasach kiedy wszystko nas rozprasza

KAMIL GÓRNIAK – Prezes Zarządu firmy ARBOR. Podstawową działalnością firmy są dostawy biomasy dla energetyki zawodowej oraz przetwórstwo drewna w ramach produkcji palet i drewna konstrukcyjnego.
Koncentrują się na 2 głównych obszarach działań: -pozyskiwaniu biomasy leśnej (drewna energetycznego) i biomasy agro dla energetyki i ciepłownictwa, -pozyskiwaniu drewna użytkowego na potrzeby tartaku do produkcji palet i drewna konstrukcyjnego.

Zajmują się nie tylko kupnem i sprzedażą biomasy agro, ale przede wszystkim są jej producentem – operują na około 2000 ha własnych, dzierżawionych oraz zakontraktowanych plantacji wierzby i topoli energetycznej w Polsce, na Litwie i Ukrainie. Współpracują z firmami specjalizującymi się w profesjonalnym doradztwie w zakładaniu i obsłudze plantacji energetycznych oraz z jednostkami naukowymi pracującymi nad tymi zagadnieniami.
W przypadku biomasy agro zabezpieczają takie działania jak zakładanie plantacji roślin energetycznych oraz ich obsługę, zbiór i przetwarzanie pozyskanej biomasy. Zajmują się również likwidacją sadów i plantacji owoców miękkich. Biomasa leśna (drewno energetyczne) pozyskują współpracując z Lasami Państwowymi oraz z celowego rozdrobnienia materiału drzewnego pochodzącego z rekultywacji gruntów, wycinek pod inwestycje, czyszczenia pasów drogowych dróg krajowych, powiatowych i gminnych. Firma ARBOR jest nie tylko największym producentem palet w regionie, ale również znacznym przetwórcą dużych ilości drewna tartacznego. Produkują także drewno kominkowe, w razie potrzeby suszone w celu uzyskania najwyższej jakości. Grupa ARBOR od 15 lat buduje polski rynek energii odnawialnej. Specjalizuje się w kompleksowym dostarczaniu ekologicznych paliw stałych dla odbiorców systemowych i prywatnych.
W ich zakładach produkcyjnych stawiają również na najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii. Inicjatywą, z której są szczególnie dumni jest długoletnia i bardzo udana współpraca ze Służbami Więziennymi, w ramach udziału w rządowym programie „Praca dla więźniów”. Zatrudniają osoby przebywające na co dzień w zakładach karnych, dając im tym samym możliwość na zdobycie nowych kwalifikacji i pracy zarobkowej.

Gość Specjalny nr 2:

Paweł Chyl, CEO Monogo
Temat: Skąd biorę motywację do rozwijania firmy i co ma do tego fotografia?

PAWEŁ CHYL – swój pierwszy biznes założył w 2007 roku, który został później przekształcony w Monogo. Monogo od 12 lat świadczy usługi wdrożeniowe i konsultingowe w obszarze e-commerce. Paweł wraz ze swoim zespołem rozwinął firmę od kilku osobowej działalności w piwnicy do przeszło 100 osobowej organizacji, pracującej z Partnerami Biznesowymi z całego świata i posiadającej prawdziwie korporacyjne doświadczenie. Prywatnie Paweł jest pasjonatem astrofotografii i wycieczek rowerowych”.

Gość Specjalny nr 3:

Kasjan Wyligała, Prezes Zarządu Bogdanka

KASJAN WYLIGAŁA w 2014 r. ukończył studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim – kierunek prawo. Ukończył również studia podyplomowe Executive Master of Business Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, „Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa” w Szkole Głównej Handlowej oraz Program Executive MBA in Innovation Management w Queen Hedvig Academy.
Kasjan Wyligała posiada wieloletnie doświadczenie w organach korporacyjnych spółek handlowych, w tym publicznych i zagranicznych, zdobyte podczas zasiadania w zarządach oraz radach nadzorczych. Z branżą wydobywczą związany jest od 2016 r. gdy podjął pracę w Agencji Rozwoju Przemysłu, najpierw na stanowisku Doradcy Prezesa Zarządu, a następnie Dyrektora Biura Analiz Strategicznych. Począwszy od 2017 r. pracował dla jednej z największych na świecie firm wydobywczych metali nieżelaznych – KGHM Polska Miedź S.A. na czołowych stanowiskach kierowniczych, pełniąc funkcje Dyrektora Naczelnego ds. Nadzoru Korporacyjnego oraz Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami. W LW Bogdanka S.A. od 14 marca 2022 r. pełnił funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Operacyjnych, od 24 czerwca 2022 r. Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju.

Nie zabraknie również części poświęconej na wzajemne poznanie się w gronie przedsiębiorców. Prosimy zabrać wizytówki.

Wymagana jest rejestracja przez stronę: DOŁĄCZ DO WYDARZENIA >>

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl