Konferencja Wyżyny Przemysłowej – 04.04.2023

Konferencja Wyżyny Przemysłowej – 04.04.2023

Już 4 kwietnia (wtorek) odbędzie się Konferencja Wyżyny Przemysłowej w Lublinie, której Partnerem jest również Polskie Towarzystwo Gospodarcze.

Tytuł przewodni wydarzenia: Człowiek w zdigitalizowanym świecie.

W spotkaniu weźmie udział wiele firm produkcyjnych i przemysłowych. Odpowiemy sobie na pytania:

  1. Jak cyfryzacja środowiska pracy w przemyśle wpływa na jego efektywność?
  2. Jak zbudować trwałą automotywację do długofalowego rozwoju organizacji i pracowników?
  3. Skąd czerpać specjalistów do pracy w przemyśle?
  4. Czy w zdigitalizowanym świecie jest miejsce na przywództwo?

Będziemy gościć wspaniałych prelegentów, o których więcej niżej. Szczegółowe informacje o prelegentach na stronie zgłoszeń https://konferencja.wyzynaprzemyslowa.pl/

Marek Śliboda – Założyciel i współwłaściciel Marco Sp. z o.o. (producenta izolatorów, uszczelek, podkładek, etykiet i materiałów opakowaniowych) oraz Marco Fotball Center.

Bogdan Łukasik – Prezes Zarządu Modern-Expo S.A. oraz Współwłaściciel Modern-Expo Group, międzynarodowego holdingu, będącego liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, zatrudniającego ponad 2,5 tysiąca pracowników, dystrybuującego swoje produkty do ponad 65 krajów na całym świecie i dostarczającego wyposażenie do największych sieci handlowych.

Bart Jurkowski – Ex-Senior Consultant w Deloitte Digital. Od 2016 roku rozwija praktyczne zastosowanie technik improwizacji w biznesie, których uczył się w Warszawie, Los Angeles i Chicago. Szkolił managerów oraz zespoły takich organizacji jak MasterCard, Google, Deloitte, Whirlpool czy Janssen Pharmaceuticals. Prowadzi zajęcia z improwizacji dla liderów na kursach MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Robert Bronisz – Prezes Zarządu Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa oraz ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Firmę ABM rozwinął od projektu greenfield, do organizacji zatrudniającej prawie 400 osób i tytułowanej najlepszą firmą w Polsce w dwóch kategoriach: Organizacja skupiona na człowieku oraz Zaawansowane technologie produkcyjne.

Adrian Witkowski – Współzałożyciel i współwłaściciel Gamfi. Jest autorem koncepcji flagowych produktów firmy, a w ciągu ponad 10 lat wspólnie z zespołem zrealizował ponad 500 wdrożeń. Jest wykładowcą gościnnym na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w temacie grywalizacji w biznesie. Wolne chwile poświęca pasjom, jakimi są design, podróże i e-sport.

TERMIN: 04.04.2023 (wtorek) godz. 10.00
MIEJSCE: ibis Styles Lublin Stare Miasto, al. Solidarności 7, 20-841 Lublin
LINK DO REJESTRACJI: https://konferencja.wyzynaprzemyslowa.pl/

Zachęcamy do wysłania zaproszenia znajomym przedsiębiorcom, których interesuje przynajmniej jeden z powyższych tematów.

UWAGA! DLA CZŁONKÓW PTG MAMY 20 DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. PO KOD NALEŻY ZWRÓCIĆ SIĘ MAILOWO michal.osiej@iptg.pl LUB sms-em.

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl