Lublin: Masters evening , 6 czerwca g. 18.00

Lublin: Masters evening , 6 czerwca g. 18.00

 

CZYM JEST MASTERS EVENING?

01

Masters Evening to wydarzenie od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Jest to przestrzeń wymiany doświadczeń, nowych rozwiązań, unikalnego networkingu i wzajemnej inspiracji.

02

Masters Evening to więcej niż spotkanie networkingowe. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, na którym zdobędziesz wiedzę od prelegentów, będziesz pracować nad rozwojem swojej firmy z innymi przedsiębiorcami i powiększysz swój network. Tworzymy unikalne spotkania, które sprawiają, że po zakończeniu masz konkretne pomysły do wdrożenia w firmie.

PRELEGENCI

Autoprezentacja w biznesie

Michał Janik – trener wystąpień publicznych i argumentacji

konferansjer, prelegent na ogólnopolskich konferencjach naukowych, laureat i finalista konkursów krasomówczych i retorycznych. Prowadzi szkolenia z zakresu autoprezentacji, podstaw wystąpień publicznych, uatrakcyjniania wypowiedzi i poprawnej argumentacji.

Opis: Szkolenie ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej autoprezentacji, przedstawienia swojej osoby w pozytywnym świetle, wyeksponowania swoich zalet i umiejętności. Omówione zostaną podstawowe błędy w autoprezentacji, sposoby na ciekawe i nieszablonowe przedstawienie siebie. Ta wiedza może być wykorzystana nie tylko przy prezentacji firmy, ale i produktów czy usług.


Dlaczego szkolenia nie działają?

Robert Bronisz

Od ponad 22 lat tworzy zespoły osiągające spektakularne sukcesy w przemyśle produkcyjnym. Zdobywał swoje doświadczenie w różnorodnych dziedzinach, takich jak branża spożywcza, motoryzacyjna, budowlana, odlewnicza czy elektromaszynowa, pracując w całej Europie dla globalnie rozpoznawalnych marek takich jak Lubella, Huttenus – Albertus, Ball Packaging, Armatura, czy ABM Greiffenberger. Zarządzał ponad 1000 osobowymi zakładami produkcyjnymi, jak również rozwijał biznes rozpoczynając pracę z kilkoma osobami, doprowadzając firmę do wielkości ponad 350 osób, wielokrotnie zwiększając jej obrót.

Biznesowy Sprint 360

Wyobraź sobie, że w ciągu 40 minut dostajesz kilkanaście praktycznych porad, inspiracji i kontaktów od dziesięciu doświadczonych przedsiębiorców. Jeśli z nich skorzystasz, mogą być warte realne miliony! Wszystkie dotyczą Twojego największego wyzwania w biznesie. Brzmi nieprawdopodobnie? Na Masters Evening nie znamy tego słowa.

Biznesowe Sprinty360 to wyjątkowy element naszych eventów. Najpierw Ty przedstawiasz swoje wyzwanie innemu przedsiębiorcy, który dzieli się z Tobą pomysłami i doświadczeniami. Masz na to 2 minuty. Następnie Ty pomagasz pokonać wyzwanie swojemu rozmówcy. Masz na to kolejne 2 minuty. W ciągu całego ćwiczenia odbywasz dziesięć sesji jeden-na-jeden. Po zakończeniu masz listę konkretnych pomysłów, gotowych rozwiązań i wyjątkową energię i motywację do pokonania wyzwania z jakim przyszedłeś na event.

Biznesowe Sprinty360 to wymiana doświadczeń w najczystszej postaci.

Masters Evening – 6 czerwca 2024r.

Agenda


18.00

Otwarcie spotkania – Grzegorz Gruza Robert Bronisz

18.15

Wystąpienie Gościa

– Michał Janik

18.30

Wystąpienie Gościa

– Robert Bronisz

18.45

Inspiracja Business Masters – Grzegorz Gruza

19.00

BusinessSprint360 – dobre praktyki, które prowadzą nas w kierunku wzrostu

19.45

Jak inspiracje przerodzić w działanie – Program 10×10

20.00

Pożywny networking (przekąski i ożywione rozmowy gwarantowane)

Co otrzymasz?

Inspirujący Networking

Najlepszą wiedzę od ekspertów

Metoda 10×10 przez 10 kolejnych dni

Biznesowy Sprint360

Przekąski, Kawa, Herbata

Dedykowana grupa na WhatsApp