Lublin: spotkanie networkingowe Masters Evening

Lublin: spotkanie networkingowe Masters Evening

 

Masters Evening to przestrzeń wymiany doświadczeń, nowych rozwiązań, unikalnego networkingu i wzajemnej inspiracji. A wszystko w wyjątkowo pozytywnej i energetyzującej atmosferze.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, gdzie biznesowe możliwości spotykają się z nieograniczonym potencjałem uczestników. Cele Masters Evening są jasne: chcemy, żebyście zdobyli nie tylko wiedzę od doświadczonych prelegentów, ale także rozwijali swoją sieć kontaktów, dzielili się doświadczeniami i czerpali inspirację do dalszego rozwoju.

⁠⁠Prelegenci

“Dotacje UE w I półroczu 2024 roku”
Bartłomiej Martys
PwC | Associate | Tax | State Aid

Bartłomiej Martys jest konsultantem w Zespole Pomocy PublicznejPwC. Jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych (UMCS) oraz Europeistyki (KUL).

Bartłomiej dołączył do PwC w kwietniu 2022 roku i zajmuje się doradztwem w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania ze środków unijnych i krajowych.

Bartłomiej posiada przeszło 10-letnie doświadczenie w zakresie Funduszy Europejskich, zdobyte m.in. w trakcie pracy w Głównych Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Lublinie oraz Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

“Sztuczna inteligencja w MŚP- Święty Graal efektywności czy zabójca przedsiębiorców?”
Przemysław Jóźwiakowski
Technology Necromancer. In business

Buduję wielobranżową grupę spółek na filarze technologii. Pomagam mądrze wykorzystywać technologię w biznesach niecyfrowych.
Pracuję jako konsultant biznesowy zorientowany na technologię i proces z założycielami i menedżerami na poziomie C. Pracowałem przy projektach IT na każdym kontynencie.
Na co dzień wykorzystuję wiedzę i rozwiązania technologiczne, aby biznes działał lepiej. Pracuję wyłącznie zdalnie. Buduję Lean w oparciu o nastawienie na automatyzację. Zarządzam ludźmi metodą „Utrzymaj ich szczęśliwymi”. O budowaniu biznesu myślę jak o budowaniu rozwiązania technologicznego, bo umiejętność programowania to ogromna zaleta w biznesie.

Agenda spotkania:
18.00 – Otwarcie spotkania – Grzegorz Gruza Robert Bronisz
18:10 – Błyskawiczna autoprezentacja uczestników
18.15 Wystąpienie Gościa “Dotacje UE w I półroczu 2024 roku” Bartłomiej Martys
18.30 Wystąpienie Gościa “Sztuczna inteligencja w MŚP- Święty Graal efektywności czy zabójca przedsiębiorców?” Przemysław Jóźwiakowski
18.45 – Inspiracja Business Masters – Grzegorz Gruza
19.00 BusinessSprint360 – dobre praktyki, które prowadzą nas w kierunku wzrostu
19.45 Jak inspiracje przerodzić w działanie – Program 10×10
20.00 Pożywny networking (przekąski i ożywione rozmowy gwarantowane)

Miejsce spotkania:
Centrum Konferencyjne Hotel Focus

al. Warszawska 109, 20-832 Lublin

Widzimy się 7.03.2024 r. o godzinie 18.00

 

Rejestracja przez stronę: https://businessmasters.pl/rejestracja-na-masters-evening-fb/