Lublin: Wieczór Biznesowy Polskiego Towarzystwa Gospodarczego

Lublin: Wieczór Biznesowy Polskiego Towarzystwa Gospodarczego

Budowanie relacji biznesowych

czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Wielkopolski i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci – Prezesi firmy Aviato oraz firmy Stellarium podzielą się swoją wiedzą o najlepszych praktykach biznesowych, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat spotkania 1: Zarządzanie, sprzedaż i inwestowanie w nieruchomości oraz prowadzenie procesów deweloperskich.

Prelegent: Witold Sarzyński
Prezes Zarządu Aviato Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Organizacji i Zarządzania Przemysłem Politechniki Lubelskiej. Posiada tytuł Dyplomowanego Eksperta Inwestycji Rynku Nieruchomości Komercyjnych przez Instytut CCIM z Chicago. Pracował w zarządach spółek deweloperskich, wykonawczych i produkcyjnych. Od maja 2000 roku – związany z Grupą Emperia, gdzie pełnił role: Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za rozwój i inwestycje spółki, a następnie od 2017 roku jako Prezes Zarządu Elprodevelopment SA., gdzie nadzorował kilkadziesiąt projektów deweloperskich rocznie w ramach grupy Emperia, zarządzał portfelem 120 nieruchomości handlowych i magazynowych o wartości powyżej 500 mln PLN.

Aviato Sp. z o.o.

Inwestujemy w nieruchomości. Skupiamy się na inwestycjach przynoszących ponadprzeciętne stopy zwrotu z perspektywą wzrostu w długim terminie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości komercyjne, prowadzeniu procesów deweloperskich, zarządzaniu nieruchomościami i ich sprzedaży.

Temat spotkania 2: Jak wydobywa się bursztyn na Lubelszczyźnie

Prelegent: Henryk Ciosmak
Prezes Zarządu Stellarium Sp. z o.o.

Posiada bogate doświadczenie i od wielu lat związany jest z branżą wydobywczą. Wcześniej prezes ŚKSM Sp. z o.o. Pracę w branży wydobywczej rozpoczął w 1991 r. w Kieleckich Kopalniach Surowców Mineralnych, gdzie pracował do 2009 r., przechodząc wszystkie szczeble awansu zawodowego. Następnie pełnił obowiązki kierownicze i dyrektorskie w takich firmach jak: Grupa kapitałowa EURO-BUD Sp. z o.o., Grupa Handlowa AGROTERM Sp. z o. o., P.P.H.U. DUWO, Polskie Surowce Skalne Sp. z o. o., PROBUDEX Sp. z o.o.
Jest absolwentem Wydziału Górnictwa i Geologii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Technologii Wiertniczych w Udostępnianiu Złóż i Geoinżynierii. Ukończył także studia menadżerskie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Artykuł o nich w Pulsie Biznesu:https://www.pb.pl/nowy-bursztynowy-szlak-1138454

Stellarium Sp. z o.o.

Pierwsza firma, która eksploatuje lubelskie złoża bursztynu na skalę przemysłową. Prowadzi jedyną w Polsce i w Unii Europejskiej kopalnię tego kamienia (najbliższa działa w Obwodzie Królewieckim w Rosji).
To firma, której misją jest wykorzystanie innowacyjnych technologii w dziedzinie górnictwa i geologii oraz rozwój regionów z dużym potencjałem złożowym. Firma kładzie szczególny nacisk na ochronę środowiska i konsultacje społeczne na terenach objętych pracami górniczymi i geologicznymi.
Stellarium Sp. z o.o. prowadzi aktualne prace produkcyjne i eksploatacyjne na terenie województwa lubelskiego. Udostępnienie i eksploatacja złoża piasku, glaukonitu i bursztynu w pełnym zakresie nastąpiła w czerwcu 2020 r. W tym czasie ruszyły też linie produkcyjne na zakładzie przeróbki glaukonitu i w strefie oczyszczania bursztynu.
Wschodnia części Polski to przede wszystkim region rolniczy, dlatego firma pracuje także nad opracowaniem innowacyjnego, ekologicznego nawozu, którego podstawę stanowić będzie mułek glaukonitowy.
Stellarium Sp. z o.o. jest również mecenasem wydania specjalistycznych publikacji naukowych oraz wspiera badania naukowe z zakresu geologii, mineralogii, rolnictwa i medycyny.

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking
18.15 – Przywitanie Gości i wystąpienie 1. prelegenta + pytania
18.45 – Kolacja i rozmowy
19.15 – Wystąpienie 2. prelegenta + pytania
19.45 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.15 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez stronę:

https://app.evenea.pl/event/lublin250124/

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 25 stycznia, czwartek godz. 18.00

– Miejsce: Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto, al. Solidarności 7, 20-841 Lublin

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl
tel. 509-38-48-58