Misja Gospodarcza na Litwę, 6 Listopada 2023, 18:00 (Poniedziałek)

Misja Gospodarcza na Litwę, 6 Listopada 2023, 18:00 (Poniedziałek)

Budowanie relacji biznesowych
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

 

Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 czasu litewskiego (godz. 17.00 czasu polskiego). Pierwsze 20 miejsc jest w niższej cenie do 30.10. Później cena rośnie. Całe spotkanie w języku polskim. Ze strony litewskiej potwierdziło udział 20 firm (niżej logotypy).

Prelegenci:

1. Ambasador RP w Wilnie

2. Prezes Federacji Przedsiębiorczości Polskiej Korona

3. Przedstawiciel PTG

4. Przedstawiciel Centrum Biznesu Polonijnego

 

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Polski i Litwy i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci, właściciele firm opowiedzą o możliwościach oszczędzenia czasu i pieniędzy przy pomocy nowoczesnych narzędzi.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, – darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, – dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Wspólne spotkanie firm z Polski z firmami z Forum Przedsiębiorczości Polskiej KORONA

Dzięki spotkaniu dowiesz się:

– jak rozpocząć działalność na Litwie

– jakie są możliwości współpracy z firmami litewskimi

– jakich błędów nie popełniać

– poznasz przykłady firm, które świetnie radzą sobie na rynku litewskim

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking
18.15 – Przywitanie Gości i prelekcje o współpracy Polska – Litwa
19.00 – Czas na pytania i dyskusję
19.15 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

W cenę wliczona jest kolacja i nocleg w Domu Kultury Polskiej.

Następnego dnia zwiedzanie Wilna z przewodnikiem.

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 600 podmiotów gospodarczych, które łącznie zatrudniają ponad 357.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych.

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

 

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 6 listopada, poniedziałek godz. 18.00 czasu litewskiego (godz. 17.00 czasu polskiego)

– Miejsce: Dom Kultury Polskiej w Wilnie, Naugarduko g. 76, 03202 Vilnius, Litwa

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl