Polskie Towarzystwo Gospodarcze zatrudnia: ekspert ds. legislacji i ekspert ds. szkoleń i wsparcia partnerów projektu (2 oferty pracy)

Polskie Towarzystwo Gospodarcze zatrudnia: ekspert ds. legislacji i ekspert ds. szkoleń i wsparcia partnerów projektu (2 oferty pracy)

Z radością informujemy, że Polskie Towarzystwo Gospodarcze zatrudnia nowych pracowników. Świadczy to o rozroście naszej organizacji oraz o kolejnych wyzwaniach, które podejmujemy. W związku z tym publikujemy dwie oferty pracy oraz dodatkowe dane dotyczące prowadzonych przez nas rekrutacji. Zachęcamy wszystkich naszych Członków i Sympatyków do przekazania tej wiadomości potencjalnie zainteresowanym osobom.

Już dziś dołącz do działu prawnego reprezentatywnego związku pracodawców!

1. Ekspert ds. szkoleń i wsparcia partnerów projektu
Znasz proces tworzenia i monitorowania prawa w Polsce? Masz doświadczenie w legislacji? Potrafisz przygotować i przeprowadzić ciekawe szkolenia? Chcesz współtworzyć ciekawy projekt z zakresu edukacji w obszarze procesu legislacyjnego? Jeśli na wszystkie z tych pytań odpowiedziałeś “TAK”, zapraszamy do nas!

Oferta pracy z opisem wymagań oraz obowiązków wraz z formularzem aplikacji. Ekspert ds. szkoleń i wsparcia partnerów projektu

2. Ekspert ds. legislacji
Jesteś pasjonatem prawa? Interesują Cię tematy gospodarcze? Masz doświadczenie w legislacji? Chciałbyś współtworzyć i mieć wpływ na tworzenie dobrego prawa gospodarczego w Polsce? Jeśli na wszystkie z tych pytań odpowiedziałeś “TAK”, zapraszamy do nas!

Oferta pracy z opisem wymagań oraz obowiązków wraz z formularzem aplikacji. Ekspert ds. legislacji

 

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy serdecznie!