Przedstawiamy Sponsorów i Partnerów Balu PTG 2023

Przedstawiamy Sponsorów i Partnerów Balu PTG 2023

Przedstawiamy Państwu kluczowych Sponsorów i Partnerów Balu Przedsiębiorców PTG 2023:

SPONSOR GŁÓWNY

InPost (AEX: INPST) to wiodąca platforma dostaw dla e-commerce w Europie. Założony przez Rafała Brzoskę InPost to obecnie wiodąca platforma dostaw dla e-commerce, która zrewolucjonizowała rynek przesyłek w Polsce. Jej pierwsze automaty paczkowe (Paczkomat®) oznaczone żółto-czarnym logo pojawiły się w Krakowie w 2009 roku i bardzo szybko stały się charakterystycznym elementem polskich miast. Dziś oparta o te urządzenia jest największą i najwygodniejszą automatyczną siecią odbioru i nadawania przesyłek w Europie – to łącznie ponad 26 tysięcy nowoczesnych urządzeń, z czego ponad 19 tysięcy w Polsce. InPost świadczy także usługi kurierskie i fulfillment dla sprzedawców e-commerce w Polsce, współpracując z ponad 40 000 e- sprzedawców. Tylko w roku 2021 firma w ramach usług kurierskich i w automatach paczkowych obsłużyła 517,6 milionów przesyłek.

Od samego początku ambicją Rafała Brzoski było wyjście daleko poza granice kraju i stworzenie największego sukcesu biznesowego Polski na arenie europejskiej. Usługi InPost są dziś dostępne także dla klientów w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Portugali i krajach Beneluxu. W lipcu 2021 roku InPost przejął za 513 mln euro francuskiego potentata logistycznego Mondial Relay, co było największą polską prywatną inwestycją zagraniczną. Wejście firmy w 2021 roku na giełdę EURONEXT-Amsterdam było największym debiutem europejskiej spółki technologicznej w historii kontynentu.

Urządzenia Paczkomat® InPost zapewniają konsumentom tańszą, elastyczną, wygodną, przyjazną dla środowiska i bezdotykową opcję dostawy. Dzięki temu InPost tworzy najbardziej ekologiczne rozwiązanie logistyczne dla handlu elektronicznego – dostarczenie do Paczkomatu redukuje emisję CO2 o dwie trzecie w porównaniu z dostawami kurierskimi na obszarach miejskich i aż o 90% na obszarach wiejskich. Ponadto pozwala na zmniejszenie zatorów komunikacyjnych, a także zapewnienie wygodniejszego rozwiązania w zakresie dostarczania paczek konsumentom w trybie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i bez konieczności oczekiwania na przesyłkę w domu. Aplikacja mobilna InPost „InPost Mobile” to jedna z najpopularniejszych aplikacji w Polsce.

Więcej informacji na: www.inpost.pl


PARTNER ZŁOTY

KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.

Oparte na wiedzy doświadczenie, obejmujące technologie, procesy i kompetencje pracowników, jest najcenniejszym zasobem KGHM, który buduje wartość firmy. Umożliwia rozwój z poszanowaniem środowiska i społeczności lokalnych, a także odkrywanie nowych, zrównoważonych sposobów wydobycia i przetwórstwa surowców naturalnych. Miedź, srebro i inne metale ze znakiem KGHM są od lat synonimem najwyższej jakości, docenianej i rozpoznawanej na świecie.
Więcej informacji na: https://kghm.com
——————————————————————————————————————————————————————————
SPONSOR 

MediaMarkt Polska – to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najszerszej oferty elektroniki użytkowej. Sieć dynamicznie rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, wyznacza nowe standardy w zakresie asortymentu i jakości obsługi. Są przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii.
Więcej informacji na: https://mediamarkt.pl/
—————————————————————————————————————————————————————————–
SPONSOR 
Od 2017 roku SuperDrob S.A. współpracuje z globalną marką rolno-spożywczą z Tajlandii – Charoen Pokphand Foods (CP Foods). Ich partner to czołowy producent, przetwórca i eksporter mięsa w południowo-wschodniej Azji.
Ich priorytetami są najwyższa jakość i bezpieczeństwo produkcji. Gwarantują je, działając wg zasady “od jajka do gotowego produktu”. Zgodnie z nią, całość łańcucha produkcyjnego leży w doświadczonych rękach.
Stale poszerzają ofertę produktową, a ich celem jest wyznaczanie trendów na rynku produktów drobiowych, dlatego inwestują w pracowników i innowacyjne rozwiązania technologiczne.
Więcej informacji na: https://superdrob.pl/
—————————————————————————————————————————————————————————-
PARTNER
EXATEL SA – polski operator telekomunikacyjny i dostawca usług cyberbezpieczeństwa. Zarządza światłowodową siecią transmisji danych o długości ok. 20 tys. km. Oferuje usługi transmisji danych, dzierżawy łączy, głosowe, internetowe, a także hosting i kolokację.

Podstawowym obszarem działalności spółki jest zapewnienie transmisji danych, w tym szczególnie usług VPN (ang. Virtual Private Network) w oparciu o nowoczesną technologię MPLS (ang. MultiProtocol Label Switching).

EXATEL zarządza siecią transmisyjną o łącznej długości ponad 20,5 tys. km i przepustowości w szkielecie DWDM do 9 Tb/s, a w szkielecie IP/MPLS – 40 Gb/s. Spółka posiada bezpośrednie połączenia z 96 największymi operatorami krajowymi i ok. 145 operatorami zagranicznymi umożliwiającymi transfer danych, tranzyt i terminowanie ruchu głosowego przechodzącego przez Europę Centralną. Spółka posiada ponad 3100 węzłów telekomunikacyjnych w Polsce, położonych m.in. w 680 największych miast w kraju, co odpowiada kluczowym obszarom z punktu widzenia potrzeb biznesu. EXATEL jest 100% akcjonariuszem spółki Energo-Tel SA.

Więcej informacji na: https://exatel.pl/