Radom: Wieczór Biznesowy, 21 Grudnia 2023 g. 18:00

Radom: Wieczór Biznesowy, 21 Grudnia 2023 g. 18:00

Budowanie relacji biznesowych
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Radomia i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci opowiedzą Ci o tym jak skutecznie promować firmę w internecie oraz budować wokół niej sieć rzetelnych kontaktów.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, – – darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, – dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat spotkania 1: Social Media i Opinie Google

Prelegent: Bartłomiej Marczuk

Kilka słów o prelegencie…

Przedsiębiorca, entuzjasta i pasjonat online marketingu, w szczególności środowiska Google, gdzie miał przyjemność pracować w zespole agencyjnym wdrażając nowe produkty i technologie. Społecznik oraz dumny tata juniora. Pragnie zmienić postrzeganie miasta na lepsze, jego cel to walka ze stygmatem stereotypów o Radomiu i rozwój lokalnej społeczności radomskich przedsiębiorców i wolontariuszy.

Podczas prelekcji poruszone zostaną następujące zagadnienia:
1. **Wprowadzenie do Social Media w Biznesie:** Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystywać platformy społecznościowe do promocji i angażowania klientów. Omówimy strategie budowania marki i komunikacji z klientem.
2. **Znaczenie Opinii Google:** Przedstawimy, jak zbieranie i reagowanie na opinie Google może wpływać na reputację biznesu i decyzje zakupowe klientów. Omówimy metody efektywnego zarządzania opiniami oraz ich wpływ na SEO.
3. **Słabe i Mocne Strony:** Przeanalizujemy typowe błędy i najlepsze praktyki w zarządzaniu obecnością online. Uczestnicy nauczą się identyfikować i wykorzystywać mocne strony swojej firmy w mediach społecznościowych oraz jak radzić sobie ze słabymi stronami.

Temat spotkania 2: Budowanie relacji w biznesie

Prelegent: Michał Osiej

Kilka słów o prelegencie…

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW oraz Wydziału Zarządzania UW. Dyrektor ds. Rozwoju w Polskim Towarzystwie Gospodarczym i właściciel firmy Grupa AB. Poprowadził ponad 700 spotkań biznesowych w Polsce i zagranicą. Członek Zarządu Fundacji Nasza Szkoła. Doradza i konsultuje także organizacje pozarządowe w zakresie zwiększania swojego budżetu i prowadzenia udanych kampanii fundraisingowych i społecznych. Jest szkoleniowcem w zakresie fundraisingu i networkingu. Autor książki „Fundraising krok po kroku”. Uwielbia czytać lektury o tematyce biznesowej. Mąż Kasi i tata Stasia, Michaliny i Ignasia.

W trakcie prezentacji dowiesz się m.in.:

1. Jak zrobić rekonstrukcje własnej bazy kontaktów
2. Jakie mieć podejście do różnych uczestników spotkań biznesowych
3. Zastosowanie złotej reguły wzajemności w biznesie
4. Relacje biznesowe – najskuteczniejszy sposób, aby osiągać cele
5. 14 nawyków wytrawnego networkera
6. Jak skutecznie przekazywać rekomendacje
7. Networking w social media
8. Jak zrobić sobie networkingowy audyt
9. Sposoby na fajną autoprezentację
10. Jak stworzyć power team w swojej branży
11. Najczęstsze błędy w networkingu
12. Jak skutecznie korzystać z uczestnictwa w organizacjach biznesowych

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking, poczęstunek
18.15 – Przywitanie Gości i prelekcja nr 1
18.45 – Czas na pytania i dyskusję
19.00 – Prelekcja nr 2 i Q&A
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja, networking, poczęstunek

Partnerem wydarzenia jest firma GAZ-SYSTEM

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce i podmorskim gazociągiem Baltic Pipe oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM realizuje ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Zakończono budowę połączeń międzysystemowych z Litwą i Słowacją oraz projektowanie gazociągów lądowych, które połączą planowany terminal pływający FSRU w Zatoce Gdańskiej z krajowym systemem przesyłowym. Prowadzona jest również rozbudowa Terminalu LNG w Świnoujściu, w wyniku której o ponad połowę zwiększą się zdolności regazyfikacyjne tego obiektu. 

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking, poczęstunek
18.15 – Przywitanie Gości i prelekcja nr 1
18.45 – Czas na pytania i dyskusję
19.00 – Prelekcja nr 2 i Q&A
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja, networking, poczęstunek

Wymagana jest rejestracja przez stronę:

https://app.evenea.pl/event/radom211223/

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 21. grudnia, czwartek godz. 18.00

– Miejsce: Takie Miejsce, ul. Żeromskiego 36, Radom

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl
tel. 509-38-48-58