Radom: Wieczór Biznesowy Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, 19.06.2024, g. 18:00

Radom: Wieczór Biznesowy Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, 19.06.2024, g. 18:00

 

Budowanie relacji biznesowych

czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Wieczór Biznesowy PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Mazowsza i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci i eksperci opowiedzą o możliwościach jakie daje CIT estoński  oraz jakie są wspólne obszary negocjacji policyjnych z biznesowymi .

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat spotkania 1: Jak działa estoński CIT i jaką formę opodatkowania wybrać.

Prelegent: Mecenas Kamil Lala

Jako założyciel i partner zarządzający Kancelarii JASNA 3, Mecenas Kamil Lala jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie prawa gospodarczego i podatkowego, z wyjątkowym zacięciem do kodeksu spółek handlowych. Jego bogate doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw, włączając w to aporty, przekształcenia, łączenia i podziały, czyni go bezcennym doradcą dla każdej firmy szukającej stabilności i wzrostu w zmiennym otoczeniu rynkowym. Mecenas Lala specjalizuje się w akceptowalnej przez organy podatkowe optymalizacji zobowiązań podatkowych, co pozwala klientom osiągać korzystne wyniki finansowe przy pełnej zgodności z prawem. Jego umiejętność skutecznej reprezentacji klientów przed sądami i organami skarbowymi, wsparta solidnym wykształceniem stanowi o sile i niezawodności usług oferowanych przez Kancelarię JASNA 3.
Plan wystąpienia:

1.Strategie optymalizacji podatkowej;

2.Omówienie różnych form opodatkowania dostępnych dla przedsiębiorców w Polsce.

3.Przykłady wpływu wyboru formy opodatkowania na wyniki finansowe firmy.

4. Estoński CIT w praktyce.

5.Znaczenie efektywnej optymalizacji podatkowej.

Temat spotkania 2: Wspólne obszary negocjacji policyjnych z biznesowymi

Prelegent:  DARIUSZ LORANTY

Nadkomisarz  – oficer policji w st. sp.

  • Były funkcjonariusz Wydziale ds. walki z Terrorem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, Dowódca Nieetatowego Zespołu Negocjatorów Policyjnych KSP. Szef ekspert bezpieczeństwa Środkowoeuropejskiego Instytutu Badań i Analiz Strategicznych CIRSA (Central European Institute of Research and Strategic Analysis).  http://cirsa.pl/?page_id=16
  • Współzałożyciel Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów. Prowadzi platformę ekspercką STUDIUM NEGOCJACJI KRYZYSOWYCH, skupiającą  specjalistów w tej dziedzinie bezpieczeństwa.
  • Był biegłym z zakresu negocjacje policyjne i kryzysowe. Jest  aktywny członkiem organizacji naukowo – zawodowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Zawodowych Mediatorów. Współzałożyciel Krajowego Stowarzyszenia Negocjatorów.
Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking
18.15 – Przywitanie Gości i wystąpienie 1. prelegenta + pytania
18.45 – Wystąpienie 2. prelegenta + pytania
19.15 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

 

Obowiązuje rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/radom19062024/

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 19 czerwca, środa godz. 18.00

– Miejsce: Hotel Aviator, ul. Jacka Malczewskiego 18, 26-610 Radom

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Martyniuk
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.martyniuk@iptg.pl
tel. 508-080-024