„Rzetelny jak przedsiębiorca” – wesprzyj kampanię wizerunkową PTG!

„Rzetelny jak przedsiębiorca” – wesprzyj kampanię wizerunkową PTG!

Szanowni Członkowie i Sympatycy PTG!

Nie da się ukryć, że wizerunek mikro, małych i średnich przedsiębiorców w Polsce nie jest pozytywny. Niestety zarówno media tradycyjne, jak i społecznościowe pełne są negatywnych stereotypów dotyczących tej grupy zawodowo – społecznej. Przekaz taki trafia mocno zarówno do seniorów (głównie przez telewizję), jak i do młodych ludzi (przede wszystkim za sprawą memów publikowanych w internecie). A jak to często bywa, chętnie krytykuje się tych, których się nie zna i nie rozumie.

Tymczasem Polskie Towarzystwo Gospodarcze, którego fundamentem są małe i średnie firmy, bezpośrednio wywodzące się zresztą z sektora MŚP i w głównej mierze ten sektor reprezentujące, doskonale zdaje sobie sprawę, jak bardzo ów medialny obraz jest zafałszowany i wysoce niesprawiedliwy wobec wspaniałych ludzi, którymi w zdecydowanej większości są przedsiębiorcy. W związku z tym postanowiliśmy podjąć działanie aby zmienić rzeczywistość. Postanowiliśmy coś z tym faktem zrobić!

Dzisiaj ruszamy z projektem „Rzetelny jak przedsiębiorca„, który ma na celu poprawę percepcji sektora MŚP!

Przy pomocy serii sześciu krótkich i sugestywnych filmów zamierzamy przeprowadzić efektywną kampanię wizerunkową ukazującą polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jako rzetelnych, odpowiedzialnych, uczciwych, pracowitych i wartościowych oraz kulturalnych ludzi. Ludzi, którzy są często niezrozumiani, którzy mają “pod górkę” ze strony państwa i jego urzędów, którzy na swoich barkach niosą odpowiedzialność za swoich pracowników i ich rodziny, a którzy są zarazem najważniejszym elementem gospodarki – prawdziwym jej skarbem, perłą w koronie krajowego biznesu.

Posiadamy odpowiednie zaplecze, w tym kadry, doświadczenie oraz kompetencje, aby skutecznie taką kampanię przeprowadzić, ale potrzebujemy Państwa wsparcia finansowego. Koszt całej kampanii nie jest wysoki, niemniej jednak stanowi realne wyzwanie dla naszego budżetu na obecnym etapie, szczególnie w kontekście ogromnej liczby projektów, które realizujemy.

W związku z tym uprzejmie prosimy Was, drodzy Członkowie i Sympatycy, o pomoc! Uruchamiamy bezpośrednią zbiórkę społecznościową na realizację tego, jakże ważnego i doniosłego społecznie, celu.

Jeśli chcecie zmienić wizerunek polskich przedsiębiorców i  wspomóc PTG w tym projekcie, prosimy o wpłatę na nasz numer konta:

Polskie Towarzystwo Gospodarcze

PKO BP 22 1020 1127 0000 1302 0340 2609

W tytule prosimy wpisać “Darowizna – kampania MSP”.

Będziemy wdzięczni za każdą kwotę. Nasz cel zbiórkowy to 25 000 zł.

Każdemu darczyńcy indywidualnie podziękujemy a także, jeśli wyrazi taką chęć, umieścimy jego imię i nazwisku lub pseudonim w napisach końcowych pod każdym filmem z serii.

Będziemy również wdzięczni za udostępnienie niniejszej informacji na państwa mediach społecznościowych i poinformowanie znajomych o tej szlachetnej akcji.

Działajmy wspólnie na rzecz szacunku wobec mikro, małego i średniego biznesu!

Zmieńmy razem wizerunek MŚP! Poprawmy razem wizerunek przedsiębiorców!

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie

 

Polskie Towarzystwo Gospodarcze