Warszawa: Kolacja Biznesowa Polskiego Towarzystwa Gospodarczego 21.03.2024

Warszawa: Kolacja Biznesowa Polskiego Towarzystwa Gospodarczego 21.03.2024

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

W trakcie spotkania poznasz ponad 50 nowych przedsiębiorców z różnych branż!

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Warszawy i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób skutecznie pozyskiwać klientów w internecie, z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Temat prelekcji:
Jak skutecznie pozyskiwać klientów w internecie?
Prelegent: Michał Jóźwik
Victory Media

Michał Jóźwik jest współwłaścicielem agencji Victory Media, która specjalizuje się w marketingu i sprzedaży. Posiada 11 lat doświadczenia w tych dziedzinach oraz w skalowaniu procesów w firmach. Jego obszarem odpowiedzialności było kształtowanie wizerunku polskich piłkarzy, takich jak Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak, oraz prowadzenie kampanii sprzedażowych dla globalnych marek, dużych polskich firm i małych przedsiębiorstw. Firma Michała Jóźwika stworzyła innowacyjny system ciągłego pozyskiwania klientów dla firm usługowych. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz narzędzi marketingu internetowego, firma regularnie przyciąga nowe grono klientów dla przedsiębiorstw z branży prawniczej, budowlanej, beauty, nieruchomości, finansów, motoryzacyjnej i ubezpieczeniowej. Następnie pomaga wdrożyć i usprawnić procesy sprzedażowe, które zamieniają kontakty w płacących klientów, co zapewnia firmom spokój i stabilny wzrost.

Dzięki prelekcji dowiesz się:

Jak skutecznie pozyskiwać klientów w internecie?

Jakie wnioski Michał wyciągnął z 11 lat działalności w branży marketingu i współpracy z takimi gwiazdami jak: Kamil Bednarek, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak?

Jakich najczęściej popełnianych błędów unikać, aby nie tracić pieniędzy na reklamę w sieci?

Program wieczoru:

18.30 – Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.45 – Wystąpienie prelegenta.
19.15 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.00 – Networking w formule biznes mixer (seria spotkań 1:1)
21.30 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji, oraz poznać innych uczestników spotkania w trakcie sesji biznes mikser (seria spotkań 1:1)

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 21 marca, czwartek godz. 18.30

– Miejsce: Hotel Mercure Warszawa Grand****, ul. Krucza 28, Warszawa

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Franciszek Niemyski
Dyrektor Regionalny
franciszek.niemyski@iptg.pl

Konieczna rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/warszawa2103/