Wieczór Biznesowy PTG w Lublinie. 5 Października 2023, 18:00 (czwartek)

Wieczór Biznesowy PTG w Lublinie. 5 Października 2023, 18:00 (czwartek)

Zainspiruj się jak można osiągnąć sukces prowadząc biznes
w Lublinie i rozwijać firmę w oparciu o relacje

Kim są nasi Prelegenci?

Temat 1: Od firmy rodzinnej do spółki akcyjnej- analiza przypadku Bialcon SA

Jakub Chwesiuk, Prezes Zarządu BIALCON SA

Prezes Zarządu BIALCON SA (branża fashion/ www.bialcon.pl ) oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Cieleśnica SA (branża spożywcza i hotelarska/ www.cielesnica.com ). Wiceprezes Niepublicznej szkoły w Białej Podlaskiej. Studiował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wieloletni instruktor harcerski Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

BIALCON

ubiera polskie Kobiety już od 30 lat. Zatrudniają ponad 200 pracowników. Markę stworzyła Barbara Chwesiuk i do dnia dzisiejszego jest Dyrektor Kreatywną. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży liczącą 70 salonów firmowych w całej Polsce, a także poza jej granicami. Siedziba i główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej. Aktualnie potrzeby Kobiet zostały podzielone na 3 główne marki: BIALCON, RABARBAR oraz najnowszą linię BIALCON ART.

BIALCON to klasyka i ponadczasowość w nowoczesnej formie, dostosowanej do aktualnych trendów. BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak również na przyjęcie czy wieczorowy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie, możliwej dzięki produkcji w Polsce, ubrania, stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON ART

to przede wszystkim autorskie nadruki BIALCON, drukowane na tkaninach, z których szyte są niecodzienne, limitowane kolekcje. Kobieta ubrana w BIALCON ART może być pewna, że przykuje uwagę otoczenia i zostanie wyróżniona. BIALCON ART to stroje wyraziste, odważne, ale zarazem eleganckie i kobiece.

RABARBAR

skierowany jest do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy. Tworzone projekty są eksperymentowaniem z różnymi stylami i konwencjami. Elementem charakterystycznym, który pojawia się w każdej kolekcji, jest odwoływanie się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz rękodzieło.

RABARBAR BLACK

wiodącym kolorem w kolekcji jest czarny, stanowi całość w stylizacji lub jest akcentem. BLACK celnie trafia w gusta pasjonatek minimalizmu, ale jednocześnie zaskakuje konstrukcją i szczegółami. Naturalne tkaniny, które od lat towarzyszą marce RABARBAR, zapewniają komfort noszenia. Ponadczasowa, minimalistyczna forma ubrań stanowić będzie idealną bazę dla wielu stylizacji. Natomiast monochromatyczna paleta barw – bazująca w głównej mierze na kolorze czarnym – zapewni uniwersalność ubrań przez wiele lat.

RABARBAR BLACK to wygodne modele wyprodukowane w Polsce z dbałością o jakość materiałów i detale konstrukcyjne.

PRODUKCJA W POLSCE

BIALCON dzięki produkcji w Polsce, może elastycznie reagować na preferencje Klientek tworząc limitowane serie dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a zarazem zapewniając Kobietom unikatowość ich garderoby. Polska produkcja i 30 lat tradycji marki BIALCON to element wyróżniający na dzisiejszym rynku mody. BIALCON wciąż się rozwija tworząc nowe, personalizowanie kolekcje, przez co zyskując nowe pokolenia Klientek.

NAGRODY

W latach: 2014 oraz 2018 jakość szytych ubrań została doceniona przez Polską Akademię Mody, która przyznała firmie Bialcon prestiżową statuetkę „Złota Pętelka”, ponadto marka ma na swoim koncie nagrody oraz wyróżnienia, takie jak: „Retail Marketing Awards” w kategorii Najlepszy sklep z branży modowej 2010r., „Marka Lubelski”, „Gazele Biznesu”, dwie statuetki Ambasadora Wschodu, „Wawrzyn Podlasia”, „Gepard Biznesu 2016”, Nagroda Biznesu “Lider Przedsiębiorczości” – przyznawaną przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, „Dobre bo Bialskie” i wiele innych.

 

Temat 2: Szpital – zarządzanie kryzysem?

dr n. med. Radosław Starownik

Dr n. med. Radosław Starownik jest pracownikiem SPSK Nr 4 w Lublinie od 1 września 1995 r. Stanowisko Dyrektora SPSK Nr 4 objął 1 czerwca 2018 roku. Do 31 maja 2017 r. zajmował stanowisko zastępcy lekarza kierującego Oddziałem Urologii i Onkologii Urologicznej, będąc równolegle pracownikiem dydaktyczno-naukowym Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uchwałą Rady Wydziału Lekarskiego i Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie z dnia 24 maja 2001 r. otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Pełni również funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie urologii. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zarządzania w ochronie zdrowia oraz menadżerskich studiów podyplomowych MBA.

 

Agenda spotkania:

18.00 – Otwarcie spotkania

18:20 – Przedstawienie się gości (imię i nazwisko, branża, slogan lub co nas wyróżnia) – każdy ma 30 sek.

18:50 – Wręczenie certyfikatu Business Masters Club

18:55 – Wystąpienie Gościa

19:15 – Wystąpienie Gościa

19:30 – Inspirujący networking – dobre praktyki, które prowadzą nas w kierunku wzrostu.

20:25 – Kolacja + rozmowa z Gośćmi

Co otrzymują uczestnicy spotkania?

 1. Bezpośredni kontakt z właścicielami, prezesami i managerami
 2. Poszerzenie własnej sieci kontaktów o nowe znajomości (nowe branże)
 3. Zwiększenie widoczności i rozpoznawalności na lokalnym rynku
 4. Szanse na pozyskanie nowych klientów, partnerów, dostawców, inwestorów lub podwykonawców
 5. Zdobycie nowej wiedzy i inspiracji na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych
 6. Szanse na pozyskanie nowych zamówień, zleceń i kontraktów 
 7. Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami (sprawdzone rozwiązania na zaistniałe problemy lub wyzwania od praktyków) 
 8. Większa integracja z lokalnym środowiskiem biznesowym – lepsze relacje 
 9. Możliwości przedstawienia aktualnych barier branżowych, przedstawienie dobrych propozycji i zainicjowanie zmian w tym zakresie 
 10. Dostęp do szerokiej oferty szkoleń i webinarów odpowiadającym aktualnym wyzwaniom 

 

Bonusy

 • Każdy uczestnik może otrzymać video nt. Budowania sieci relacji (wymagana chęć otrzymania materiału).
 • Każdy uczestnik może otrzymać prezent w postaci Ebooka – Przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców (wymagana chęć otrzymania materiału).
 • Dla uczestników – darmowa konsultacja podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych.
 • Połącz się z innymi przedsiębiorcami z całej Polski w naszej prywatnej i zamkniętej grupie na Facebooku.
 • Korzystaj ze wsparcia lokalnych przedsiębiorców w zamkniętej lokalnej grupie na Whatsappie.
 • Zadawaj konkretne pytania dotyczące networkingu i umawiaj się na spotkania 1 na 1.
 • Otrzymuj darmowe lekcje na temat budowania relacji biznesowych.
Jeśli prowadzisz firmę w Lublinie lub okolicy i potrzebujesz dodatkowej wiedzy i kontaktów dla swojej firmy zapisz się na spotkanie!
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 5.10.2023 o godz. 18.00 w Hotelu Arche w Lublinie.

Konieczna rejestracja przez stronę: https://businessmasters.pl/rejestracja-na-masters-evening/

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły Wieczoru Biznesowego:

Kiedy: 5.10 czwartek godz. 18.00

Miejsce: Hotel Arche Lublin, ul. Zamojska 30

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
michal.osiej@iptg.pl