Wieczór Biznesowy PTG w Radomiu 21.12 – fotorelacja

Wieczór Biznesowy PTG w Radomiu 21.12 – fotorelacja

21.12.2023 Członkowie, Sympatycy oraz zaproszeni przedsiębiorcy wzięli udział w ostatnim Wieczorze Biznesowym zorganizowanym w Radomiu. Podjęliśmy 2 tematy ważne z punktu widzenia długofalowego rozwoju firmy: Social Media i Opinie Google oraz Budowanie relacji w biznesie. Poprowadzili je dla nas Bartłomiej Marczuk (przedsiębiorca i ekspert w dziedzinie e-marketingu oraz Michał Osiej (Dyrektor ds. Rozwoju PTG). 

W trakcie pierwszej prelekcji poruszony zostały następujące zagadanienia:

1. **Wprowadzenie do Social Media w Biznesie:** Uczestnicy dowiedzieli się jak skutecznie wykorzystywać platformy społecznościowe do promocji i angażowania klientów. Omówione zostały strategie budowania marki i komunikacji z klientem.
2. **Znaczenie Opinii Google:** Przedstawiono jak zbieranie i reagowanie na opinie Google może wpływać na reputację biznesu i decyzje zakupowe klientów. Omówiono metody efektywnego zarządzania opiniami oraz ich wpływ na SEO.
3. **Słabe i Mocne Strony:** Przeanalizowano typowe błędy i najlepsze praktyki w zarządzaniu obecnością online. Uczestnicy nauczyli się identyfikować i wykorzystywać mocne strony swojej firmy w mediach społecznościowych oraz jak radzić sobie ze słabymi stronami.

W czasie drugiej prelekcji poruszono następujące punkty:

1. Jak zrobić rekonstrukcje własnej bazy kontaktów
2. Jakie mieć podejście do różnych uczestników spotkań biznesowych
3. Zastosowanie złotej reguły wzajemności w biznesie
4. Relacje biznesowe – najskuteczniejszy sposób, aby osiągać cele
5. 14 nawyków wytrawnego networkera
6. Jak skutecznie przekazywać rekomendacje
7. Networking w internecie
8. Jak zrobić sobie networkingowy audyt
9. Sposoby na skuteczną autoprezentację
10. Jak stworzyć power team w swojej branży
11. Najczęstsze błędy w networkingu
12. Jak skutecznie korzystać z uczestnictwa w organizacjach biznesowych

Fot. Piotr Szczygieł

Partnerem wydarzenia była firma GAZ-SYSTEM

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce i podmorskim gazociągiem Baltic Pipe oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM realizuje ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Zakończono budowę połączeń międzysystemowych z Litwą i Słowacją oraz projektowanie gazociągów lądowych, które połączą planowany terminal pływający FSRU w Zatoce Gdańskiej z krajowym systemem przesyłowym. Prowadzona jest również rozbudowa Terminalu LNG w Świnoujściu, w wyniku której o ponad połowę zwiększą się zdolności regazyfikacyjne tego obiektu. 

Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia