Wizyta studyjna PTG w Suwałkach

Wizyta studyjna PTG w Suwałkach

9 lipca członkowie wspierający Polskie Towarzystwo Gospodarcze przyjechali do Suwałk, by zwiedzić zakład produkcyjny firmy Decco S.A., której prezesem jest Tomasz Janik, obecnie także prezes zarządu PTG.

Po przywitaniu gości prezes PTG opowiedział o działalności swojej firmy, która jest producentem najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC, cieszących się dużym uznaniem zarówno producentów stolarki jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi.

Dalsza część prezentacji dotyczyła działań podejmowanych w ostatnim czasie przez Polskie Towarzystwo Gospodarcze. Katarzyna Kieler, dyrektor generalna, oraz Franciszek Podlacha, dyrektor ds. rozwoju, omówili najważniejsze zrealizowane inicjatywy oraz przedstawili cele i wyzwania, jakie stoją przed PTG.

W dalszej kolejności prezes Decco S.A oprowadził uczestników po obszarze zakładu produkcyjnego, omawiając wykorzystywane technologie. Na członkach PTG największe wrażenie zrobiła hala magazynowa, która jest jedną z najnowocześniejszych w kraju.

Popołudniowy program wizyty studyjnej miał charakter integracyjny. Członkowie PTG zwiedzili Suwałki, a wieczór spędzili nad jeziorem Koleśne, co było dobrą okazją do budowania networkingu.