XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego

XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego

W dniach 13-15 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach odbywa się największa impreza gospodarcza w Europie Centralnej – European Economic Congress (EEC).

Przedsiębiorcy  wymienią się doświadczeniem i wiedzą, dyskutować będą o najważniejszych dla europejskiej gospodarki kwestiach oraz sprawach istotnych dla rozwoju naszego biznesu z punktu widzenia przedsiębiorców.

Szeroki i różnorodny zakres tematyczny obejmuje kilkanaście głównych obszarów, takich jak „Europa od nowa”, technologia, energetyka, nieruchomości, przemysł i inwestycje czy biznes. Wszystko łącznie daje ponad sto debat, sesji, spotkań i innych wydarzeń. Wśród gości każdej edycji są politycy europejscy, przedstawiciele gospodarczych resortów polskiego rządu, a przede wszystkim inwestorzy, menedżerowie i przedsiębiorcy reprezentujący różne sektory i branże gospodarki oraz szeroką skalę działalności. Bogato reprezentowane jest środowisko samorządowe, w debatach biorą udział specjaliści i eksperci.

Z agendą wydarzenia można zapoznać się tutaj http://www.eecpoland.eu/2019/pl/sesje/ a z listą prelegentów tu http://www.eecpoland.eu/2019/pl/prelegenci/

Istnieje również możliwość oglądania transmisji sesji tematycznych na żywo  http://www.eecpoland.eu/2019/pl/transmisje-sesji-tematycznych-on-line/182/

 

Po raz czwarty wydarzeniu towarzyszą European Start-up Days (14-15 maja), spotkanie młodej, kreatywnej przedsiębiorczości z przedstawicielami dojrzałego biznesu poszukującego nowych, ciekawych czy alternatywnych możliwości rozwoju.