XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy właśnie się rozpoczęło

XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy właśnie się rozpoczęło

W Krynicy-Zdrój rozpoczęło się Forum Ekonomiczne – największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie potrwa do 7 września.  Konsultacje polityczne, ekonomiczne i społeczne prowadzą szefowie rządów i parlamentów, ministrowie i parlamentarzyści z krajów naszego regionu, prezesi największych spółek, eksperci, przedstawiciele świata nauki, kultury oraz mediów z pond 60 krajów.

Już od kilkunastu lat elity ze świata politycznego, gospodarczego i intelektualnego spotykają się, podejmując dialog o przyszłości kraju, Europy i świata. Idea spotkań narodziła się już w 1992 roku. Od początku głównym organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

Ostatnie fora poruszały tematykę bezpieczeństwa międzynarodowego, współpracy gospodarczej, zagrożeń ekologicznych i przemian społeczno-kulturowych. Co przyniesie tegoroczne Forum?  Szefowie największych firm będą debatować o kluczowych problemach gospodarki, dotyczących między innymi sektora paliwowego, przemysłu ciężkiego oraz banków. Nie zabraknie tematów związanych z rolą państwa w kształtowaniu innowacyjnej gospodarki, inwestycjami w Polsce czy różnymi podejściami do realizacji projektów w sektorze publicznym. Warto zapoznać się ze szczegółowym programem wydarzenia – http://www.forum-ekonomiczne.pl/wp-content/uploads/2017/04/2017-Program-POL_v8-light.pdf.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Forum Ekonomicznego: http://www.forum-ekonomiczne.pl/.