Zaangażowanie naszych członków w walkę z koronawirusem

Zaangażowanie naszych członków w walkę z koronawirusem

W tym trudnym dla wszystkich czasie ważna jest każda pomoc, okazywana przede wszystkim lekarzom i pracownikom służby zdrowia, zaangażowanym w walkę z pandemią. Firmy, które są naszymi członkami, okazały wsparcie i zaangażowały się w pomoc dla najbardziej potrzebujących. 

Serwis pracy GoWork.pl postanowił wesprzeć fundację Siepomaga.pl, przekazując darowiznę na doposażenie placówek medycznych i oddziałów zakaźnych w sprzęt niezbędny do walki z pandemią. https://www.siepomaga.pl/koronawirus

 

Firma Indigo, marka słynąca z najwyższej jakości lakierów hybrydowych, zorganizowała akcję  POMAGAJ RAZEM Z INDIGO – nałożyła rabat -15% na ponad 300 produktów z kategorii LAKIERY HYBRYDOWE (bazy, topy, lakiery kolorowe) na zakupy w oficjalnym sklepie internetowym Indigo, a 15% dochodu z akcji promocyjnej przeznaczyła na zakup materiałów medycznych dla szpitali walczących z koronawirusem.

Fundacja Petralana, którą wspiera firma Petralana, oraz Miasto Bytom pomagają seniorom w zakupach.  Więcej informacji: http://fundacjapetralana.eu/2020/03/25/pomoc-dla-seniora-4-proste-kroki/

Jeden z naszych członków – firma produkcyjna SuperDrob – zaangażował się w pomoc dla najbardziej potrzebujących w tym czasie, czyli dla seniorów. Firma od zawsze cechuje się solidarnością, a teraz przekazała dodatkowo 3,5 tony produktów, które zostały dostarczone osobom starszym, niemającym w pobliżu najbliższej rodziny.

W obliczu kryzysu wszyscy jednoczymy się i współdziałamy w imię naszego życia i zdrowia. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się zarówno w bezpośrednią, jak i pośrednią pomoc.