Gratulacje dla Space Digital Group

Gratulacje dla Space Digital Group

24 Stycznia na Stadionie Narodowym w Warszawie miał miejsce I Kongres Rozwoju Kolei, podczas którego odbył się finał konkursu “inNOWacje – #kolej2023”.

Firma Spece Digital Group, jeden z naszych Członków Wspierających, przystąpiła do rywalizacji w kategorii “Nowoczesny Marketing i Sprzedaż”. Zaprezentowała jeden ze swoich flagowych produktów – Platformę AR Bridge, który okazał się najlepszy i wygrał.

O tym czym jest AR Bridge mówi Paweł Poleński, CEO Space Digital Group:

„AR Bridge to platforma do zarządzania kampaniami marketingowymi w czasie rzeczywistym i w tym momencie ma na celu dać nowy wymiar na wydajność komunikacji z pasażerami. Ar Bridge jest nadal rozwijany o dodatkowe funkcje i wciąż go udoskonalamy. Możliwości dodawania kolejnych modułów są nieograniczone, a rozszerzona rzeczywistość będzie miała coraz więcej zastosowań, dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość.”

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z platformą i aplikacją AR Bridge: WWW.ARBRIDGE.PL a firmie Spece Digital oraz Pawłowi Poleńskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.