Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Rzeszowie

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Rzeszowie

Z radością informujemy, że Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) został Partnerem Kolacji Biznesowej Polskiego Towarzystwa Gospodarczego w Rzeszowie.

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym.

Daj   sobie   szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy!

Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Białegostoku i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością – nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można skorzystać ze wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego, oraz jak wykorzystać AI do szybszego rozwoju firmy.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.

Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook – przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców,
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych,
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.

Partner wydarzenia:

BGK jako Polski Bank Rozwoju przez 100 lat uczestniczy w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski. Historycznie Bank brał udział w odbudowie kraju, jego modernizacji oraz gospodarczej transformacji współfinansując praktycznie wszystkie kluczowe inwestycje. W ostatnim czasie BGK wspierał polską gospodarkę osłaniając przedsiębiorców przed skutkami pandemii. Tak jak 100 lat temu działania Banku wpływają na powstawanie nowych miejsc pracy, budowę mieszkań, rozwój infrastruktury czy poprawę jakości powietrza. BGK stale dba o przyszłe pokolenia – buduje kapitał społeczny, rozwija przedsiębiorczość i zapewnia odpowiedzialne finansowanie.

Pierwsza prelekcja:

Dotacje w I półroczu 2024 roku

Prelegentka: Alicja Szumiec-Jasińska
Manager w Zespole Pomocy Publicznej PWC

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Prawo oraz Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego. Posiada 9-letnie doświadczenie w obszarze pomocy publicznej. Na co dzień wspiera klientów w pozyskiwaniu źródeł wsparcia z Funduszy UE, środków krajowych oraz środków międzynarodowych. Jest także doświadczonym ekspertem w zakresie uzyskiwania zwolnienia podatkowego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz wdrażaniu ulg podatkowych (ulga B+R, ula na innowacyjnych pracowników, ulga na robotyzację, ulga na prototyp). Jako doradca w obszarze pomocy publicznej brała udział w licznych projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych i środowiskowych, mających na celu pozyskanie finansowania w formie dotacji i ulg podatkowych dla przedsięwzięć z różnych sektorów i branż, m.in. przemysłowej, spożywczej, technologicznej, IT, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej oraz ubezpieczeń. Oprócz wsparcia na etapie pozyskiwania pomocy, uczestniczyła w projektach związanych z rozliczaniem otrzymanego wsparcia.Alicja jest autorką licznych opracowań i publikacji związanych z pomocą publiczną oraz aktywnie występuje w roli prelegenta na konferencjach i wydarzeniach branżowych.

W trakcie 1 prelekcji będzie mowa o:
1.Wsparciu w ramach konkursów krajowych
2. Wsparciu w ramach konkursów Fundusze Europejskie dla Podkarpackiego,
3. Wsparciu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

Druga prelekcja:

Rola BGK w rozwoju społeczno – gospodarczym Polski

Prelegent: Dyrektor Regionu Podkarpackiego BGK

Dyrektor Regionu Podkarpackiego, absolwent Politechniki Rzeszowskiej, od 24 lat związany z bankowością korporacyjną. W BGK od 2020 roku początkowo jako Dyrektor Rozwoju Regionu obecnie Dyrektor Regionu. Zaprasza do komunikacji i kontaktu z siedzibą Regionu Podkarpackiego Banku Gospodarstwa Krajowego na ul. Tadeusza Rejtana 20b w Rzeszowie.

Program wieczoru:

18.00 – Rozmowy kuluarowe, networking 
18.15 – Wystąpienie prelegentów
19.00 – Kolacja i networking
19.30 – Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.00 – Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.

Szczegóły wydarzenia:

– Kiedy: 13 marca, środa godz. 18.00

– Miejsce: Apart Hotel 12, Podpromie 12, 35-051 Rzeszów

– Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek

Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
michal.osiej@iptg.pl

Rejestracja przez stronę: https://app.evenea.pl/event/rzeszow130324/